Dnes je nedeľa, 17.október 2021, meniny má: Hedviga
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Na ceste k peknému dekoltu vám pomôže týchto päť krokov

november 26, 2019 - 11:00
Spolu s tvárou je práve dekolt tou časťou tela, ktorú vidieť najviac. Poradíme vám, ako sa o túto partiu na tele starať, aby vyzerala mladistvo, hoci máte dávno po tridsiatke.
Foto: 

Hydratácia musí byť

Svieža, hebká pleť si vyžaduje dôkladnú, každodennú hydratáciu. Platí to o pokožke celého tela, vrátane dekoltu. Na starostlivosť oň používajte rovnaké kozmetické produkty ako v prípade tváre. Inak riskujete, že celkový dojem z  vášho zovňajška prekazí práve váš vráskavý výstrih.

Opálenie i v zime

Jemný bronzový odtieň vám môže na ceste ku krásnemu dekoltu výrazne pomôcť. Presne na to je určená nielen špeciálna telová kozmetika, ale hlavne rozjasňovací púder, ktorý niekoľkými dotykmi naneste na vaše prednosti.

Spevňujte!

Myslíte si, že kozmetika určená na spevnenie pokožky je iba zbytočnou investíciou? Mýlite sa! Výrobky postavené na báze liftingového efektu, skutočne fungujú! Pri ich dennom nanášaní na krk, dekolt a prsia bude pokožka hladšia i pevnejšia.

Masážou nič nepokazíte

Medzi pravidelné rituály v kúpeľni pridajte aj masáž dekoltu. Na pokožku dekoltu a prsia aplikujte masážny olej, zdvihnite jednu ruku a druhou postupujte od spodnej línie prsa ku kľúčnej kosti a podpažnej jamky na opačnej strane. 

Peelingová maska pre každú ženu

Účinnou metódou, ktorá eliminuje problém nepekného dekoltu, býva regeneračná maska.  Do rozmačkaného banánu pridajte trošku olivového oleja a trošku medu. Zmes premiešajte a rozotrite do partie dekoltu. Po desiatich minútach masku zmyte a na záver si doprajte peeling.

- - Inzercia - -