Dnes je piatok, 22.október 2021, meniny má: Sergej
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Silvia Lakatošová nešetrí na margo missky Longauerovej chválou!

december 01, 2019 - 08:00
Už tento mesiac sa celý svet dozvie meno víťazky najprestížnejšej súťaže krásy Miss Universe pre rok 2019. Do ďalekej Atlanty už odcestovala aj Slovenka Laura Longauerová (24).
Foto: 

Krásnu brunetku čakajú poriadne nabité dni. Veď spolu s 92 dievčatami z celého sveta zabojuje o titul Miss Universe 2019. Finále sa uskutoční 8. decembra, no ako Laura na stretnutí s novinármi prezradila, súťaž i bodovanie štartuje už od prvého dňa, keď sa dievčatá ocitnú na mieste.

Detvianka je na mimoriadne náročný program pripravená, koniec koncov podobnú skúsenosť má za sebou. Začiatkom tohto roka si totiž z Filipín priniesla titul druhej vicemiss. Práve z týchto skúsenosti plánuje vyťažiť maximum. „Vo svete je bežné, že dievčatá chodia na viaceré súťaže a o to väčšiu šancu majú potom uspieť. Predchádzajúca skúsenosť je veľmi cenná a dôležitá,” tvrdí Laura, ktorá dobre vie, že svetové finále sa ani zďaleka netočí len okolo šiat a vizáže.

Krásku príde do ďalekej Ameriky podporiť aj riaditeľka súťaže Silvia Lakatošová. Tá na adresu ambicióznej Laury nešetrí slovami chvály. Jej prípravu považuje za najlepšiu, akej sa jej mohlo dostať a prezradila, že na základe priebežného bodovania je dokonca Laura Longauerová zatiaľ v top 15-tke! 

Držíme palce :-)

Misska Laura Longauerová:

Zdroj foto: Ramon Leško

- - Inzercia - -