Dnes je streda, 29.september 2021, meniny má: Michal, Michaela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Andy Winson: Jednotka v oblasti osobnostného rozvoja u nás v štúdiu!

január 09, 2020 - 15:53
Máte pocit, že sa váš život neodvíja podľa vysnívaných predstáv? Že počet vašich neúspechov je väčší než okamihov, keď sa vám skvele darí? Možno aj pre vás sú tak určené slová osobného kouča Andyho Winsona
Foto: 

Práve tento výnimočný muž prijal pozvanie do našich Hviezdnych tajomstiev a porozprával nám nielen o svojich pracovných stimuloch, ale napríklad i pikoškách z osobného života. Prezradil dokonca aj to, aký je život po jeho boku. :-)

Andy Winson: Jednotka v oblasti osobnostného rozvoja u nás v štúdiu!

Autor: 
Michal Motúz

Andy Winson

Osobnostný rozvoj a stratégie dosahovania výsledkovTrenér, mentor a motivátor v oblasti ľudského potenciálu a prosperity a to už viac ako 20 rokov.Tvorca najširšej rady transformačných tréningov, prostredníctvom ktorých pomáha ľuďom žiť život, po ktorom túžia.Priekopník v oblasti Neurolingvistického programovania na Slovensku. V našich končinách jediný, kto má oprávnenie ľudí zasväcovať do NLP New Code.Autor úspešného knižného bestselleru „Mysli, konaj, zbohatni“ a Česko – Slovenského online programu Makač vs. Boháč, zameraného na efektívne narábanie s peniazmi.

Do 15. januára 2020 zodpovedajte otázku, ktorú sa dozviete priamo od Andyho Winsona v rozhovore a Vyhrajte vstup pre dve osoby na jeho tréning 18. januára 2020.