Dnes je utorok, 17.máj 2022, meniny má: Gizela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Príprava na prvé rande: Prinášame Vám 3 tipy, ako ho očariť!

február 17, 2020 - 10:00
Pokiaľ sa práve v týchto dňoch chystáte na prvé rande s novým objavom, nemal by vám okrem správneho outfitu chýbať ani vhodný make-up. Máme pre vás tipy, ktoré využijete, či už chcete zaujať výrazným líčením alebo skôr jemnejším vzhľadom.
Foto: 

Jemný dievčenský look

Pokiaľ chcete na prvom rande pôsobiť žensky a romanticky, použite pri líčení odtiene svetlo ružovej, marhuľovej alebo jemnej červenej. Skvele vyniknú na perách i lícnych kostiach. Tie môžete zvýrazniť aj rozjasňovačmi, samozrejme v jemných marhuľových a zlatých tónoch. Oči v tomto prípade nalíčte v neutrálnych odtieňoch a doplňte šedou či hnedou linkou. Čierna by mohla pôsobiť príliš tvrdo. Ak používate ceruzku na obočie, skúste siahnuť po málinko svetlejšom odtieni, ktorý iba jemne zvýrazní vaše obočie.

Zvodné dymové líčenie

Dymové líčenie je jedným zo základných lookov, ktoré azda nikdy nevyjdú z módy. Hodí sa na kvantum príležitostí, vrátane prvého rande. Kladie dôraz hlavne na oči, preto voľte nenápadnejšie líčenie pier v nude či jemne ružových odtieňoch. Základom dymového líčenia sú šedé, čierne, fialové a hnedé očné tiene v rôznych tónoch. Možno ich kombinovať medzi sebou alebo spolu s ďalšími farbami. Výborné spojenie vytvára napríklad šedá so zelenou, fialová so striebornou, prípadne hnedá so svetlou ružovou. 

Ako francúzska diva

Francúzky sú po celom svete obdivované nielen pre svoj vkus v obliekaní, ale i pre svoje dokonalé líčenie. Dokážu si vytvoriť vzhľad, ktorý pôsobí zvodne, sofistikovane, no zároveň aj výrazne. Jeho výhodou je jednoduchosť a nadčasovosť. Líčenie začnite podkladovou bázou a ľahkým make-upom. Očarujúci pohľad si vykúzlite vďaka tenkej, čiernej linke, vedenej tesne nad hornými mihalnicami. Takto vytvoríte ten pravý  mačací „cat-eye“ look. Perám najviac pristane klasický červený rúž. Nezabudnite ich najskôr obtiahnuť kontúrovacou ceruzkou. Rúž vďaka nej vydrží na perách dlhšie.

Nezabúdajte, že líčenie musíte prispôsobiť aj vášmu outfitu a typu programu, ktorý vás v tento deň čaká.  

Galéria: ZUII - biOrganica.cz, beautysecret.sk

- - Inzercia - -