Dnes je utorok, 30.november 2021, meniny má: Ondrej, Andrej
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

NEBOJTE SA ZMENY - Monika Šupíková

február 26, 2020 - 21:00
Zdravé sebavedomie nie je na ženách len vidieť, ale najmä cítiť. Pani Monika Šupíková sa prihlásila do projektu Nebojte sa zmeny a absolvovala kompletnú zmenu výzoru. Porozprávame vám jej príbeh, na konci ktorého je sebavedomá žena vyžarujúca dokonalú spokojnosť. Niekedy stačí spraviť malý krôčik k zmenám, ktoré výrazne uľahčia každodenný život.
Foto: 

Nebojte sa zmeny

Náš tým profesionálov

Monika pochádza z obce Dolný Chotár a je mamičkou dvoch synov. Prekročila práve štyridsiatku, keď si uvedomila, že sa vo svojom tele necíti dobre. Túžila po krásnom a zdravom vzhľade. Pohľad do zrkadla ju neuspokojoval a premýšľala, čo by mohla spraviť, aby vyzerala lepšie. Vtedy jej prišiel pod ruku projekt Nebojte sa zmeny. Uvedomila si, že to je niečo, čo by pre seba mohla spraviť. „Celý život somsa starala o iných, teraz prišiel čas, keď som si uvedomila, že sa musím starať aj o seba.“

Nebojte sa zmeny | Časť prvá

PROBLÉMOVÉ PARTIE

Moniku už dlho trápil pohľad do zrkadla, s ktorým nebola vôbec spokojná. Boleli ju pokazené zuby a nemohla sa poriadne ani zasmiať z obáv, že si to všimnú aj iní. Stále na to myslela. Mala aj poklesnuté viečka, unavený výraz tváre a pribúdajúce vrásky. „Chcela som, aby moja pleť pôsobila sviežo a krásne. Uvedomujem si tiež, že potrebujem zhodiť aspoň tri kilogramy. Som síce štíhla, ale trápi ma menšie bruško.“ Každá žena má po dosiahnutí určitého veku problémovú partiu. Tá sa prejaví najmä po štyridsiatke a rezonuje ako výkričník, ktorý nabáda k zmene vizuálnej stránky tela. Bazálny metabolizmus klesá najmä u žien, pretože prichádzajú hormonálne zmeny a tuk sa ukladá do oblasti brucha a dovnútra brušnej dutiny.

V RUKÁCH ODBORNÍKOV

Vrámci projektu Nebojte sa zmeny spolupracujú s klientkami špičkoví odborníci. Získať krajšiu tvár a zdravší výraz možno aj pomocou mezoterapie. Monike pomohla primárka MUDr. Jana Chudíková z NU´CLINIC, súkromnej kliniky dermatológie, estetickej medicíny a plastickej chirurgie. O zdravé zuby a žiarivý úsmev sa postaral primár MUDr.Alexander Schill zo stomatologickej kliniky Schill Dental Clinic. Citlivo a veľmi dôkladne jej vysvetlil postup práce a vyčaril jej krásnynový chrup.

Zhodiť pár kilogramov navyše jej pomohla Ing.Oľga Grozdaničová z výživového programu redukcie váhy Vitadu. Monika s radosťou šíri svoje nové poznatky medzi známych a rodinných príslušníkov. Vo finále sa o celkový Monikin vzhľad postarali odborníci na životný štýl z Fame.sk a vizážisti kozmetickej značky Dermacol. Spravili z nej doslova krásnu dámu, vyzdvihli jej prednosti, ktoré jej dodali pôvab a spokojný výraz. Úprimná spokojnosť ide len z nášho vnútra a dokáže ovplyvniť naše okolie. „Od mojej veľkej premeny sa môj život pohol lepším smerom. Nie nadarmo sa hovorí,že krása vychádza zvnútra,“ hovorí spokojná mladá žena.

Nebojte sa zmeny | Vlasy

Nebojte sa zmeny | Make Up

Nebojte sa zmeny | Styling

ZMENENÁ NA NEPOZNANIE

Monika sa zmenila tak, že ani spolupracovníci, ktorí s ňou boli po celý čas v kontakte, neverili vlastným očiam. Manžel a deti sú nadšení a priznávajú, že takú pozitívnu zmenu ani nečakali. Z unavenej a strhanej ženy sa zrazu stala krásna dáma, ktorá môže byť príkladom pre iné. „Nikdy by mi nezišlo na um, že to môže byť také jednoduché,“ priznáva Monika. „Ráno vstanem amôžem sa na seba v zrkadle usmiať. Ten pohľadmi zmenil život. Do práce chodím vyrovnanejšia, vystieram chrbát a synovia sú hrdí na novú mamu. Nehovoriac o manželovi, ktorý je nadšený.“ Monike sa vďaka projektu Nebojte sa zmeny splnil sen, o ktorom sníva mnoho žien.

ZAUJAL VÁS NÁŠ PROJEKT?

Neváhajte a zapojte sa do kompletnej premeny svojej vizáže s týždenníkom slovenka.

Týždenník slovenka v spolupráci so špičkovými odborníkmi súkromnej kliniky dermatológie a estetickej medicíny NU´Clinic, s uznávanou klinikou stomatológie Schill Dental Clinic a efektívnou redukciou nadváhy VITADU, ponúkajú možnosť kompletnej estetickej premeny vašej vizáže, ktorú zavŕši značka populárnej kozmetiky Dermacol s profesionálnym vizážistom a akadémia imidžu Fame management.

Podmienky zapojenia sa do projektu:
Do výzvy sa môže zapojiť každá z vás. Napíšte nám svoje kontaktné údaje, nezabudnite uviesť svoj vek a zdravotný stav,  pošlite nám svoju fotografiu a dôvod,  prečo sa chcete do zmeny zapojiť a prečo by si tím profesionálov mal vybrať práve vás. Pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov GDPR. Kontaktovať nás môžete listom na adrese: Redakcia Slovenka, Dr. vl. Clementisa 10, 821 02 Bratislava alebo e-mailom na: listy@starproduction.sk. šťastie sa usmeje možno práve na vás.

- - Inzercia - -