Dnes je nedeľa, 29.máj 2022, meniny má: Vilma
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Chcete sa dostať do formy? Pripravte si nápoj, ktorý vám v tom pomôže

marec 16, 2020 - 09:00
Veríte, že existuje nápoj, ktorý bojuje s vašimi kilami, zatiaľ čo vy ležíte doma na posteli? Nech to znie akokoľvek neuveriteľne, jeden takýto tip pre vás máme.
Foto: 

Všetko, čo budete potrebovať, sú iba tri ingrediencie – med, škorica a voda. Hoci ste už o zdravotných benefitoch týchto surovín určite počuli, málokto vie, že ich vzájomná kombinácia je v snahe zbaviť sa prebytočných kilogramov kľúčová. Naštartuje totiž tráviaci systém, zrýchli metabolizmus, zníži hladinu cukru v krvi a zamedzí pocitu vlčieho hladu. Okrem toho, škorica je korením, ktoré telo zahreje a prebudí k „spaľovacím“ výkonom. 

Pripravte si:

  • Dve polievkové lyžice medu
  • 1 polievkovú lyžicu škorice
  • 250 ml vody

Odporúčané množstvo použitých surovín môžete samozrejme prispôsobiť vašim individuálnym potrebám. Majte však na pamäti, že pomer medu a škorice musí byť vždy 2 : 1.

Aký je postup?

Dajte variť vodu, nasypte do nej škoricu, nádobku prikryte a počkajte, kým voda po zovretí vychladne. Akonáhle sa tak stane, pridajte do nápoja med v zvolenom množstve. Polovicu nápoja vypite pred spaním a druhú polovicu ráno po zobudení. Ale pozor! Nápoj účinkuje výlučne na lačný žalúdok.

- - Inzercia - -