Dnes je štvrtok, 09.december 2021, meniny má: Izabela
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Agáta Hanychová dala zbohom cigaretám a prezradila tajomstvo štíhlej línie

máj 21, 2020 - 10:00
Pred rokom prežívala jedno z najturbulentnejších období, dnes je všetko inak a niekdajšia modelka prežíva šťastné a vyrovnané chvíle. Ba čo viac, so svojou pozitívnou náladou sa rada delí aj s fanúšikmi na sociálnej sieti.
Foto: 

Jedna z najsledovanejších českých celebrít - podnikateľka a dvojnásobná mamička Agáta Hanychová, rozhodne nepatrí medzi introvertné povahy. Práve naopak. Jej Instagram je plný žhavých fotografií, na ktorých čoskoro už exmanželka Jakuba Prachaře chŕli jednu zvodnú pózu za druhou.

Najnovšie sa fanúšikom predvádza takmer výlučne v plavkách, čím deklaruje tvrdenie, že nie každý fajčiar, ktorý sa rozhodne s daným zlozvykom seknúť, musí skončiť s niekoľkými kilami navyše. Agáta patrila roky k tuhým fajčiarkam a podľa vlastných slov vyfajčila viac než krabičku cigariet denne. S tým je však koniec a aktuálne abstinenčnú krízu zvláda prekonať iba s troma cigaretami každý deň. Pod jej fotografiami sa množia otázky, ako sa jej darí byť napriek tomu štíhla ako prútik. 

Z priberania strach nemá

"Snažím sa strážiť, nepribrala som vôbec nič. Som teraz na proteínovej strave, takže sa priberania vlastne ani nebojím. A hlavne, všetko vybehám okolo detí," prezradila im. A treba uznať, že vyzerá naozaj výborne.

Zdroj foto: Instagram Agáta Hanychová

- - Inzercia - -