Dnes je piatok, 22.október 2021, meniny má: Sergej
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Horoskop od 1. júla – do 7. júla 2020

jún 30, 2020 - 10:20
Týždeň bude v znamení zvýšených vibrácií planéty Mars a Jupiter, čo spôsobí celkovú podráždenosť a napätie. Konflikty hrozia nielen na pracovisku, ale aj v rodinnom prostredí. Pocity zlosti môžu prerásť do otvorenej agresivity a ovládnu najmä narodených v znamení Leva a Strelca. No ani mierumilovné Ryby a tichí Raci nebudú uchránení od negatívnej energie a výbuchov zlosti. Hviezdy radia venovať viac pozornosti náladám, udržať ich pod kontrolou, aby ste sa vyhli problémom s dlhodobými dôsledkami.
Foto: 

Baran 21. 3. – 19. 4.

Skôr ako začnete kritizovať partnera, podrobte analýze svoje správanie voči nemu. Ak jasne nepoviete, o čo vám ide a čo vám na ňom prekáža, nedôjde k náprave. Vaše konflikty sú dôsledok nedostatočnej komunikácie a to treba napraviť.

Býk 20. 4. – 20. 5.

Malé nedorozumenie, ktoré hrozí, rýchlo zaženiete galantným gestom. Nebude vás stáť nič, len trochu dobrej vôle. Zmobilizujte sa a preukážte trochu láskavosti. Dostane sa vám sladkej odmeny od milovanej osoby.

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Váš starostlivo pripravovaný scenár k romantickej večeri pre dvoch naruší nečakaná nepríjemnosť, s ktorou ste naozaj nemohli rátať. Zoberte to s humorom a zaimprovizujte. Aj nepríjemnosť možno obrátiť vo váš prospech.

Rak 22. 6. – 22. 7.

V tomto období stojí šťastena pevne na vašej strane a nemali by ste sa báť riskovať v akejkoľvek oblasti. Ak je vo vašej blízkosti osoba, ktorá je už dlhšie predmetom vášho obdivu, povedzte jej to. Určite nebudete odmietnutí.

Lev 23. 7. – 22. 8.

Hoci sa snažíte zachovať pokoj a vnútornú harmóniu, nevyhnete sa konfliktu s osobou, ktorej sa vyhýbate. Zaútočí na vás nečakane a pokúsi sa odhaliť vaše slabé miesta. Zachovajte rozvahu a chladnú hlavu. Vyjdete z toho ako morálny víťaz.

Panna 23. 8. – 22. 8.

Pod vplyvom neočakávanej udalosti sa vo vás prebudí čosi, čo dlhšie potláčate a na čo ste dávno zabudli. Spôsobí to vo vás počiatočný chaos, ale napokon budete milo prekvapení. Vaše dávne sny a túžby vzbudia vo vás novú kreativitu.

Váhy 23. 9. – 23. 10.

Zmena, o ktorej dlhšie tušíte a dosť sa jej obávate, stojí pred dverami a nemôžete sa jej vyhnúť. Nemusíte mať strach o budúcnosť. Pustite sa s odvahou do nových výziev, ktoré život ponúka a určite zvíťazíte.

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Robíte si zbytočné starosti a zveličujete problémy, ktoré nie sú ani zďaleka také veľké, ako ich vidíte vy, pod vplyvom vlastného strachu. Postavte sa im priamo, pomenujte ich pravým menom a zistíte, že ste oveľa silnejší, než ste tušili.

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Pravdepodobne vás čaká sťahovanie do nového bytu alebo domu. A ak aj nepôjde o zmenu bydliska, tak určite o radikálnu zmenu životného štýlu. Gratulujeme. Hoci ste s týmto krokom otáľali, prišiel naozaj v pravú chvíľu.

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

V určitej situácii budete mať viac šťastia ako rozumu, to vás ochráni pred zlým rozhodnutím, ktoré by malo ďalekosiahle následky. Veľkosť nebezpečenstva si naplno uvedomíte po čase a dostatočne sa z toho poučíte.

Vodnár 21. 1. – 18. 2.

Nečakaná udalosť zásadným spôsobom zmení váš pohľad na ľudí, ktorí majú vplyv na vaše rozhodnutia. Hoci to bude pomerne nepríjemné poznanie, pomôže vám zorientovať sa, kto to s vami myslí úprimne a kto sa len pretvaruje.

Ryby 19. 2. – 20. 3.

Už dlhší čas rozmýšľate nad zásadnou životnou zmenou, no kým sa odhodláte k realizácii, doprajte si čas na zváženie všetkých pre a proti. Ponuka síce vyzerá  lákavo, no ukrýva v sebe aj riziká, ktoré by sa mohli obrátiť proti vám.

- - Inzercia - -