Dnes je pondelok, 28.november 2022, meniny má: Henrieta
Čas čítania
15 minutes
Zatiaľ prečítané

Veľký letný horoskop 2020

júl 16, 2020 - 09:57
No vesmír nám aj tohto roku nadelil na horúce mesiace mnohé horúce chvíle. Hrejivé, naplnené láskou, ale aj spaľujúce, ktoré môžu vyústiť do dramatických zvratov.
Foto: 
shutterstock.com

Veľký letný horoskop 2020

No vesmír nám aj tohto roku nadelil na horúce mesiace mnohé horúce chvíle. Hrejivé, naplnené láskou, ale aj spaľujúce, ktoré môžu vyústiť do dramatických zvratov. V našom veľkom letnom horoskope zistíte, ktoré znamenia bude ovládať Amor, ktorým hrozia úrazy z neopatrnosti, no a poniektorým nával práce, vďaka ktorému budú musieť na letnú dovolenku zabudnúť a preložiť si ju na čas jesenného slnovratu. Príjemné a inšpirujúce čítanie...

horoskop.jpg

Veľký letný horoskop 2020
Foto: 
shutterstock.com

Baran (21. 3. – 20. 4.)

Láska

Hoci patrón znamenia Mars patrí k ohnivým, milostné lúče Baranov zahrievať nebudú. Narodení v tomto znamení budú mať plné ruky práce s praktickými vecami týkajúcimi sa súkromia. Je pravdepodobné, že príde na rad riešenie bytovej otázky, kvôli rozrastajúcej sa rodine, prípadne sťahovanie do cudziny, ktoré si vyžiada zmena na kariérnom poste jedného z členov rodiny. No nech to už bude z akéhokoľvek dôvodu, budú to radostné a príjemné zmeny. Hektická situácia sa koncom leta upokojí a vy zistíte, že v novom prostredí sa cítite naozaj komfortne a spĺňa vaše predstavy o ideálnom domove.

Kariéra

Na tomto poli neočakávajte nič závratné. Mysľou budete viac pri vlastných starostiach a radostiach a povinnosti budete robiť mechanicky. Našťastie nie ste v práci nováčik a chýbajúcu invenciu hravo nahradíte rutinou, ktorú ste za dlhé roky praxe nadobudli. Dávajte však pozor, aby ste sa nesústredenosťou nedopustili závažnejšieho omylu, ktorý by ste len ťažko vysvetľovali. Ak sa vyhnete tomuto úskaliu, hviezdy nenaznačujú iné riziko, ktorému by ste museli čeliť.

Zdravie

Zdravie vás v najbližších mesiacoch určite nesklame. Nemusíte sa obávať ochorenia, ktoré by si vyžiadalo dlhšiu práceneschopnosť. Pozor len na prepracovanosť, ktorá by mohla narušiť duševný komfort. Stresovým situáciám sa vyhnete, ak zadelíte svoje povinnosti podľa priorít, ktoré sú vám dobre známe. Hviezdy dávajú návod, ako na to. Urobte si poriadok v priestore okolo seba, a potom ho budete mať aj v myšlienkových pochodoch. V opačnom prípade sa nevyhnete nervozite a podráždeniu, ktoré vo vás vyvolávajú návaly hnevu, ktorými zaťažujete okolie.

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Láska

Amorove šípy vás zasiahnu celkom nepripravených a prídu z toho najneočakávanejšieho miesta. Pravdepodobne sa zahľadíte hlbšie do očí niektorému kolegovi či kolegyni, ktorého už dlho stretávate a vaše priateľstvo či prirodzené sympatie prerastú do niečoho, čo už nebude až také nevinné. Žiaľ, pred týmto náhlym návalom erotickej príťažlivosti musíme varovať aj zadaných Býkov či Býčice, čo už dlhšie žijú v zabehnutých harmonických vzťahoch. Práve tieto osoby by si mali dávať veľký pozor na niečo, čo spočiatku bude vyzerať ako nezáväzný flirt, no môže im veľmi skomplikovať život.

Kariéra

Je veľmi pravdepodobné, že mnohí z vás v týchto mesiacoch a týždňoch hľadajú nové uplatnenie na trhu práce. Ak patríte k šťastnejším, čo v uplynulých mesiacoch nemuseli čeliť výpovedi, tak sa určite budete chcieť obzrieť po niečom novom, čo by vám prinieslo viac možností na kariérny postup a, samozrejme, aj väčší prílev financií. Hviezdy sú vám v tomto naklonené a budú stáť pri vás, aj keď sa pustíte do trochu rizikovejších aktivít. Hoci vám budú najbližší vyčítať, že hazardujete s existenciou, nedajte sa odradiť. Vaša odvaha a snaha prinesie úspech v podobe novej, oveľa perspektívnejšej práce, než akú ste mali doteraz.

Zdravie

Nebudeme si nič zastierať. V celom zverokruhu nenájdeme väčších gurmánov, ako ste vy. Voči jedlu nemáte žiadne predsudky, a keď sa vám naskytne možnosť ochutnať exotickú špecialitu, neváhate a ste prví, čo sa odhodlajú na degustáciu. A hoci ste v každej spoločnosti uznávaní ako kulinársky odborník na svetové kuchyne, nemusíte to preháňať. Vaše dôsledne dodržiavané krédo – zjem všetko, čo nezje mňa – sa vám môže v lete vypomstiť v podobe nepríjemnej gastritídy, ktorá môže vyústiť až do chronického stavu. No a odniesť si spomienku na leto v podobe doživotnej diéty, to je asi to posledné, o čo by ste stáli.

Blíženci (21. 5. – 20. 6.)

Láska

Milí Blíženci, ste majstrami flirtu a úplnými „preborníkmi“ v zvádzaní v akomkoľvek ročnom období, no v horúcom a rozmarnom letnom zvlášť. Vy doslova milujete dvorenie a obdiv opačného pohlavia. Hviezdy však varujú pred ľahkovážnosťou. Nie každú hru musí aj ten druhý pochopiť „len“ ako hru, a to, čo vy robíte len tak na spestrenie dňa, sa môže skončiť aj zlomeným srdcom nevinnej obete, ktorá sa vám bude chcieť pomstiť. Ak neodhadnete mieru zábavky a prekročíte povolené hranice, môžete niesť za svoj hazard dlhotrvajúce následky a minimálne výčitiek svedomia sa len tak ľahko nezbavíte.

Kariéra

Na pracovisku dôjde k nečakanej situácii. Aj keď to bude vyzerať ako katastrofa, verte, že ide len o katarziu, ktorá vyčistí už dlho dusné ovzdušie a preverí schopnosti všetkých zainteresovaných. Nemusíte sa obávať. Aj keď sa budú triasť stoličky v bezprostrednej blízkosti. Vaša pozícia je neotrasiteľná a možno vám práve táto situácia dopomôže ku kariérnemu rastu, v ktorý ste už ani nedúfali. Vaše okolie to síce bude považovať za zázrak, ale vy dobre viete, že pôjde len o logické vyústenie vášho doterajšieho snaženia a pracovného nasadenia, ktoré síce nebolo okázalé, ale premyslené a hlavne dôsledné.

Zdravie

Pozor na infekčné ochorenia, ktoré na vás striehnu na verejných plážových kúpaliskách a v reštauračných zariadeniach. Vyvarovať sa im môžete do určitej miery tým, že sa budete starať o imunitu. Mali by ste zaradiť do jedálnička veľa vitamínov, najmä zo sezónneho ovocia a zeleniny a obmedziť alkohol. Tiež by bolo vhodné navštíviť ambulanciu lekára a absolvovať preventívne prehliadky, na ktoré ste sa z pochopiteľných dôvodov v minulých mesiacoch nedostali. Kondíciu si vylepšíte aj prácou v záhradke, ktorá vám okrem pohybu prinesie aj príjemný pocit pri pohľade na bohatú úrodu.

Rak (21. 6. – 22. 7.)

Láska

Budete mať čo robiť, aby vás až do tla nespálil oheň vášne, akú ste doteraz  nepoznali. Láska vám zatemní zmysly a prakticky až do jesene budete v putách Amora, z ktorých sa nebudete môcť ani chcieť vymaniť. Toto citové zemetrasenie spôsobí príťažlivý Lev či Levica, ktorý sa vám nečakane postaví do cesty počas dovolenkových dní. Užívajte si dni naplnené milostnými hrami a nesnažte sa od nich utiecť k pracovným či iným povinnostiam. V zamestnaní vám nič neutečie, vaše projekty na vás počkajú a z tohto horúceho letného vzťahu sa veľmi pravdepodobne vykľuje láska na zvyšok života.

Kariéra

Letný režim na pracovisku určite nehrozí a všetky projekty budú bežať ako v ktoromkoľvek inom ročnom období. Plniť si povinnosti bude však pomerne náročné, keďže aj na vás doľahne letná nálada a hlavu budete mať plnú úplne iných myšlienok. Napriek tomu sa musíte prekonať a urobiť aspoň nevyhnutné, aby ste neohrozili chod pracoviska. Skoncentrujte sa a vynaložte maximálne úsilie, aby vám nikto nič nevyčítal. Vaša nesústredenosť vyprchá s letnými horúčavami a september vás zastihne opäť v plnej pracovnej výkonnosti, na akú bolo okolie u vás zvyknuté.

Zdravie

Hrozia vám rôzne úrazy, najmä zlomeniny, ku ktorým by ste mohli prísť na rôznych túrach. Neprepínajte sily a zvážte mieru rizika vždy, keď sa rozhodnete pre vysokohorský výstup. Oddýchnuť si a zrelaxovať môžete aj leňošením kdesi na kúpalisku, ktoré bude pre vás oveľa bezpečnejšie ako adrenalínové športy. Je tiež možné, že sa ozvú bolesti hlavy, ktoré by mohli prerásť do nepríjemnej migrény. Najlepšie sa im vyhnete, ak si zharmonizujete pracovné povinnosti s oddychom a, samozrejme, nebudete podliehať nadmernému pitiu rôznych lákavých koktailov s vysokým obsahom alkoholu.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Láska

Mnohé Levy, ale predovšetkým Levice, čaká na poli lásky v tomto období veľké sklamanie, ktoré dlho neprebolí. Najmä v júli podstúpia čosi ako katarziu, ktorá však bude znamenať nový začiatok. Nefunkčné vzťahy, ktoré ste dlho umelo udržiavali, hoci ste vedeli, že ich už nemožno obnoviť, sa nadobro rozpadnú. Určite to neprejde bez ťažkostí, a tie budú o to väčšie, o čo dlhšie vzťah trval. No verte, len čo sentiment za minulosťou pominie a vy sa budete opäť triezvo pozerať na realitu, pochopíte, že rozchod bol to najlepšie, čo sa vám mohlo stať a na tohtoročné leto budete spomínať len v dobrom.

Kariéra

Pracovné povinnosti vás pohltia a vy proti tomu nebudete vôbec nič namietať. V podstate vám zamestnanie vytvorí akýsi obranný štít, za ktorý sa ukryjete, aby vás celkom neprevalcovali problémy v rozháranom súkromí. Táto z núdze cnosť však prinesie ovocie v podobe veľkého pracovného úspechu, uznania širokého okolia a, samozrejme, aj výdatnú finančnú odmenu, s ktorou ste nerátali. Vaše meno sa vo vašom odbore bude skloňovať v superlatívoch vo všetkých kruhoch blízkych vášmu odvetviu a čoskoro dostanete aj skvelú pracovnú ponuku.

Zdravie

Hrozia vážne problémy s tlakom a bolesťami chrbtice, ktoré by ste nemali podceňovať. Vaše zdravotné problémy budú podmienené viac-menej psychikou, ktorá je vystavená veľkej záťaži stresových situácií, ktoré ako keby nemali konca. Musíte sa naučiť občas vypnúť. Najlepšie sa vám to podarí v samote, kdesi v horách, alebo pri činnosti, ktorá vám prináša radosť a uvoľnenie. Súkromný žiaľ však rozhodne neutápajte v alkohole, ani sa ho nesnažte rozptýliť na hlučných a bujarých oslavách, ktoré by vám určite nepomohli. Verte, že všetko sa raz skončí a vy koncom leta opäť nadobudnete optimistický náhľad na svet a pocítite radosť, ktorá vás na čas opustila.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Láska

Radi snívate a máte sklon vidieť ľudí takých, akí by mali byť a nie, akými sú. Hlavne mladším ročníkom hrozí, že práve tohtoročná dovolenka, ktorú prvýkrát strávite s vysneným partnerom, sa môže zmeniť na nočnú moru. A vy miesto pohody a radosti zo spoločnosti milovaného človeka, odídete s trpkým pocitom rozčarovania, ktorý môže vyústiť až do rozchodu. No ak prekonáte túto krízu, čaká vás nádherné obdobie vášnivého uzmierovania sa. Pochopíte, že váš partner síce nie je tým vysnívaným princom na bielom koni, ale je to človek z mäsa a kostí a v jeho duši sú hodnoty, pre ktoré máte naozaj dôvod ho milovať.

Kariéra

Na tomto poli neočakávajte nič závratné. Dovolenkové obdobie spôsobí, že v práci bude prítomné len vaše telo, duša bude blúdiť exotickými diaľavami, ktoré v tomto roku môžete navštíviť len v predstavách. Vzhľadom na to, že podobne budú naladení aj kolegovia a nadriadení, nič zásadné sa nestane. Dávajte však pozor, aby ste sa nesústredenosťou nedopustili závažnejšieho omylu, ktorý by ste len ťažko vysvetľovali. Ak sa vyhnete tomuto úskaliu, hviezdy nenaznačujú iné riziko, ktorému by ste museli čeliť. Panny, ktoré sa narodili v prvej dekáde znamenia, môžu dokonca očakávať zaujímavú pracovnú ponuku.

Zdravie

Obávate sa novodobej nákazy viac ako iní, a tak ste na svoj zdravotný stav oveľa citlivejší. Hoci vás mnohí budú obviňovať, že ste hypochonder, nedajte na ich posmešky. Robíte naozaj dobre a vaše telo to náležite ocení. Tým, že úzkostlivo dodržiavate hygienické odporúčania, ktoré sa iným zdajú obmedzujúce, predídete nepríjemnostiam, ktoré číhajú v okolí. Neváhajte navštíviť lekára, aj keď ide len o na pohľad banálne ochorenie. Už to, že vás ubezpečí, že vaše zdravie je v absolútnom poriadku, pôsobí ako veľmi povzbudzujúca informácia.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Láska

Netlačte na pílu, ak nechcete prísť aj o posledné sympatie, ktoré k vám milovaná osoba prechováva. Jej city sú už veľmi naklonené k úplnému chladu a treba povedať, že je to z veľkej miery vaša vina. Sústavné telefonáty a neustále vyžadovanie si pozornosti lásku neposilňujú, naopak, sú jej spoľahlivý zabijak. Vo vašom prípade ešte nie je všetko stratené. Musíte sa však správať zdržanlivejšie. Dajte najavo, že nie ste samozrejmosť a vyplňte si voľný čas po svojom. V tom prípade môžete dúfať, že vášeň sa opäť rozhorí.

Kariéra

Roky úsilia, ktoré ste vložili do kariérneho postupu a sebavzdelávania, sa vám čoskoro vyplatia. Je veľmi pravdepodobné, že práve v letných mesiacoch objavíte „dieru na trhu“, ktorú vyplníte vlastným projektom. Ak sa pustíte do vlastného podnikania, hviezdy vám budú naozaj naklonené. Oplatí sa vám kvôli tomu obetovať aj dovolenku, na ktorú ste sa tešili a ktorú by ste si veľmi zaslúžili. No čas na oddych by ste mali preložiť na iné mesiace, keď už budete mať istotu, že ste za vodou.

Zdravie

Leto dokonale preverí, ako ste sa starali o zdravie v predošlom období. Ak sa u vás ozvú zdravotné ťažkosti, vedzte, že je to daň za banalizovanie rôznych zápalových ochorení, ktoré sa môžu ozvať v plnej sile. Určite by ste si mali pred odchodom na dovolenku nájsť čas na návštevu lekára a predísť tak zbytočným zdravotným komplikáciám v ďalekej cudzine. Tiež by ste si mali dávať veľký pozor na cestách a zbytočne neriskovať úrazy, ktoré hrozia vo zvýšenej miere najmä koncom augusta.

Škorpión (24. 10 – 22. 11.)

Láska

V tomto smere sa budete cítiť ako na hojdačke. Vášnivé letné podvečery a opojné noci plné nežnej romantiky sa budú striedať s citovým chladom a podráždenou náladou, ktorá môže vyústiť do nepríjemnej partnerskej hádky. Vašu nevyrovnanosť a náladovosť do značnej miery spôsobia letné horúčavy, ktoré nebudete znášať ľahko a bez podráždenia. Nemajte obavy, partner má pre vás veľa porozumenia a vzťah to ustojí. Pomôže vám aj zaslúžená dovolenka vo dvojici, ktorá prinavráti romantiku a harmóniu do vášho života.

Kariéra

Už dlhší čas pociťujete nespokojnosť v zamestnaní a rastie vo vás odhodlanosť zmeniť firmu. K rozhodujúcemu kroku dôjde v letných mesiacoch a vy dostanete niekoľko ponúk. No kým sa rozhodnete, dobre zvážte „pre“ a „proti“, lebo aj v tomto prípade platí, že nie všetko je zlato, čo sa blyští. Zvlášť jedna pracovná príležitosť bude pre vás mimoriadne lákavá, no hviezdy varujú, že to môže byť slepá ulička. Preverte si informácie o firme, ktorá vás osloví, a nechajte si čas na rozmyslenie. Úplne najlepšie by bolo nechať zásadné rozhodnutie na jeseň, keď sa vyjasnia okolnosti.

Zdravie

Je dosť možné, že sa ozvú chronické ochorenia, o ktorých ste si mysleli, že ich máte pod kontrolou. Navyše môžu prísť vo veľmi nevhodnom čase a vy sa budete musieť venovať zdraviu vo zvýšenej miere. Či chcete, alebo nie, budete sa musieť cez túto nepríjemnosť preniesť a odniesť si z nej ponaučenie, že zdravie má človek len jedno a musí si nájsť čas na návštevu lekára, nech je akokoľvek zavalený prácou. Berte to ako zdvihnutý prst od života a v budúcnosti si na to vždy spomeňte, keď sa vás opäť zmocní pokušenie odignorovať termín plánovanej preventívnej prehliadky.

Strelec (23. 11 – 21. 12.)

Láska

Do cesty vám príde očarujúca Ryba a vy kvôli nej zabudnete na všetky vzťahové dobrodružstvá, ktoré ste zbierali ako trofeje a pýšili sa nimi pred priateľmi. Táto bytosť vás svojou nehou skrotí skôr, ako si to stihnete uvedomiť. Vy sa však necháte polapiť do sladkej pasce, lebo nech už bol váš život akokoľvek rušný a zaujímavý, chýbala v ňom práve láska a pevný harmonický a stabilný vzťah. Práve taký na vás čaká počas leta.

Kariéra

S prácou to neprepínajte, aj keď sa vám zdá, že sa na vašom pracovnom stole kopia nevyriešené problémy. Uvedomte si, že je dovolenkové obdobie a väčšinu  aj tak nenájdete v kanceláriách. Mohli by ste spôsobiť zbytočný chaos, ktorý by veci len viac skomplikoval. Aj vy máte právo na oddych, dožičte si ho. A keď sa vrátite so správnym nadhľadom, aj najkomplikovanejšie záležitosti sa budú zdať oveľa prehľadnejšie a vy ich hravo vyriešite. V strehu by mali zostať narodení v druhej polovici znamenia. V nečakanej chvíli sa objaví pracovná príležitosť, ktorá by sa už nemusela opakovať.

Zdravie

Ak chcete predísť nepríjemným zažívacím komplikáciám, mali by ste viac pozornosti venovať tomu, čo máte na tanieri. Netreba hádam hovoriť o škodlivosti prejedania sa a že človek by si mal sadať k prestretému stolu len, keď skutočne pociťuje hlad a nie z dlhej chvíle či zaháňať jedlom nudu... No nielen nadbytok jedla, ale aj jeho zloženie je mimoriadne dôležité. Nahraďte sladkosti ovocím a ťažké mastné jedlá, ktoré sa do letných horúčav naozaj nehodia, vymeňte za ľahké zeleninové. Ak k tomu pridáte zdravý a vyvážený pitný režim, strávite leto naozaj v dobrej kondícii.

Kozorožec (22. 12. – 20. 1.)

Láska

Nasledujúce týždne prinesú opojné chvíle plné vášne a lásky aj narodeným v tomto znamení. Hviezdy vám prepožičajú sexepíl, ktorému nikto neodolá. No táto najsilnejšia zbraň sa zároveň stane aj achillovou pätou. Ak nedostanete emócie aspoň sčasti pod kontrolu, môže počas jesenných dní prísť ku krutému vytriezveniu a následky pretrvajú roky. Asi netreba zdôrazňovať, že obzvlášť obozretní by mali byť zadaní Kozorožci, keďže ich polovičky pravdepodobne neprijmú argument, že na vine sú hviezdy a nech si to teda idú vybaviť do najbližšieho observatória.

Kariéra

Púšťate sa naraz do mnohých úloh, to často vyústi do zmätočného chaosu a vy potom ani jednu úlohu nedotiahnete do konca. Nie je to efektívne a vy to dobre viete, no nemáte čas zastaviť sa a spraviť si vo veciach poriadok. Koncom mesiaca sa dostanete do veľmi nepríjemnej situácie, ktorá vás donúti zastaviť sa a prehodnotiť povinnosti. Bude to pre vás veľmi užitočná skúsenosť. Vnesie do vášho života nový systém, ktorý bude naozaj fungovať a vy sa v budúcnosti vyhnete zbytočnému stresu.

Zdravie

Pozor na prepracovanosť. Prepínanie síl sa naozaj nevypláca a môže sa škaredo vypomstiť v podobe rôznych, niekedy aj ťažko definovateľných zdravotných ťažkostí. Ak sa chcete vyhnúť bolestiam hlavy, chronickej únave či vyhoreniu, nepodceňujte nevyhnutnosť regenerácie a doprajte si voľno, počas ktorého zrelaxujete nielen na tele, ale aj na duši. V opačnom prípade sa vystavujete riziku vyčerpanosti, ktoré by si mohlo v blízkej budúcnosti vyžiadať nepríjemnú daň v podobe dlhšie trvajúcej práceneschopnosti.

Vodnár (21. 1. – 18. 2.)

Láska

Nijaké ohňostroje v srdci a duši nečakajte. Váš milostný život bude v ustálených medziach bez zbytočných výkyvov či už smerom dole alebo hore. Tento oddychový čas si zaslúžite a veľmi prospeje vám aj vášmu partnerovi. Po talianskom spolužití, ktoré ste si užili v minulosti, to bude ako balzam na vašu lásku. Váš život sa zharmonizuje do takej miery, že budete dokonca rozmýšľať o novom členovi rodiny. Nemusia to byť len vzdušné zámky. Vaše sny sa čoskoro naplnia a už na jeseň sa môžu zmeniť na skutočnosť.

Kariéra

Snívate s otvorenými očami o budúcich úspechoch a podnikateľských aktivitách a tie sny sú naozaj veľkolepé. No ak ich chcete premeniť na realitu, je najvyšší čas čosi pre to urobiť. V opačnom prípade hrozí, že okolie vás bude považovať za rojka, ktorého ambície vysoko prevažujú skutočné schopnosti a možnosti. Letné mesiace poskytnú viac voľna a vy si môžete naplánovať prvé kroky na dosiahnutie sna. Pokojne požiadajte o radu alebo o pomoc aj blízkych a priateľov. Určite vás neodmietnu, naopak privítajú vašu aktivitu a vyjdú vám v ústrety.

Zdravie

Len málokto sa tak vyhýba zubnému lekárovi ako vy a zdá sa, že vaša antipatia voči zubárskemu kreslu si čoskoro vyžiada krutú daň v podobe neznesiteľných bolestí zo zanedbaného zubného kazu, ktorý analgetikami nevyriešite. Opuchnutá tvár a bezsenné noci vás tak či tak k zubárovi dostanú, návšteve sa nevyhnete. Neodkladajte preto túto nepríjemnú návštevu, len tak predídete závažnejším ťažkostiam, ktoré môže zanedbaný chrup spôsobiť.

Ryby (19. 2. – 20. 3.)

Láska

Vaše sny sú na dosah a vy sa môžete tešiť na krásne leto plné nehy a vášne. Konečne sa vám podarí prelomiť nesmelosť a urobiť prvý odvážny krok v ústrety vyvolenému. Hoci vás po predchádzajúcich sklamaniach ovláda skepsa, nemáte sa čoho obávať. Vaše slová budú nielen vypočuté, stretnú sa aj s mimoriadne priaznivou odozvou. Váš objekt už dlho čakal na toto znamenie. Verte, že z tohto vzťahu, ktorý sa začne ako krásne priateľstvo, sa napokon vykľuje láska na celý život.

Kariéra

Práca, práca a ešte raz práca. Máte pocit, že váš život sa skladá len zo samých povinností a na nič iné nezostáva čas. Máte pravdu, no vydržte. Toto obdobie čoskoro pominie a hoci vaše nasadenie bude intenzívne ako doteraz, dočkáte sa veľmi zaujímavého finančného ohodnotenia. Niekto si totiž všimne vaše úsilie aj to, čo v odbore dokážete a ponúkne vám zaujímavú pozíciu, ktorá sa stane základom vašej skutočnej kariéry. Na novom poste už vy budete diktovať podmienky a rozhodovať o svojom čase.

Zdravie

Najväčším nepriateľom vášho zdravia ste vy. Mali by ste konečne nájsť v sebe toľko sily, aby ste si raz a navždy odvykli od nerestí a škodlivých návykov. Prestaňte s ponocovaním, večerným prejedaním sa a obmedzte spotrebu alkoholu. Váš organizmus už volá o pomoc a vy si to veľmi dobre uvedomujete, len pred tým zatvárate oči. Ignorovanie príznakov sa však vypomstí v podobe závažnejšieho ochorenia, ktoré by sa mohlo ozvať už v polovici augusta. 

- - Inzercia - -