Dnes je piatok, 22.október 2021, meniny má: Sergej
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Horoskop od 5. 8. do 11. 8. 2020 - Týždeň je v znamení Leva

august 05, 2020 - 10:09
Pred nami sú dni plné harmónie a pokoja. Mnohým sa bude zdať, že svet sa ustálil a chaos vystriedal poriadok.
Foto: 

Horoskop od 5. 8. do 11. 8. 2020

Je teda vhodný čas dať do poriadku zanedbané záležitosti a zbaviť sa dlhov. Vhodná konštelácia hviezd je aj pre nové projekty, ktoré by mali priniesť nielen materiálny úžitok, ale aj spoločenské ocenenie. Mimoriadne zaujímavé sa ukážu tie, ktoré akoby vybočili z rámca vašich doterajších aktivít a sú skutočnou výzvou pre všetkých.

Baran (21. 3. – 19. 4.)

Nie všetko, čo sa okolo vás udeje, bude príjemné a nie všetky okolnosti vám budú hrať do karát. Necúvnite kvôli tomu pred cieľom, ktorý máte na dosah. Aj keď vynaložíte viac úsilia, dosiahnete úspech.

Býk (20. 4. – 20. 5.)

Nastal vhodný čas na obchodné záležitosti a finančné transakcie väčšieho rozsahu. Konštelácia hviezd je pre vás mimoriadne priaznivá, a tak dobre dopadnú aj obchody, ktoré by za iných okolností boli riskantné.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Z dovolenky ste si priniesli suvenír, o ktorom ani neviete. Ide o citovú záležitosť, ktorú ste akosi zabudli dať na pravú mieru. Osoba, ktorej sa to týka, sa vám čoskoro ozve a bude chcieť vysvetlenie.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Hoci už máte po dovolenke, čaká vás príjemná cesta do cudziny, ktorú ste dlho odkladali. Skutočne si ju užijete a prinesiete si z nej nielen mnohé krásne zážitky, ale aj energiu, ktorú ste potrebovali.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Na pracovisku zažijete nečakané prekvapenie, ktoré vás na čas vyvedie z rovnováhy. Nemusíte sa však znepokojovať. Nejde o nič vážne, len ste si nesprávne vysvetlili záhadné poznámky blízkeho kolegu.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Neunáhlite sa v jednaní, ale ani vo vynášaní úsudkov skôr, než máte k dispozícii všetky informácie. Hrozí, že poštvete proti sebe vplyvného človeka len preto, že ste si neoverili fakty.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pustite sa do práce s plným nasadením a nestrácajte ani minútu. Čoskoro sa ocitnete na dôležitej životnej križovatke a záleží len na vás a vašich schopnostiach, či a ako ďaleko sa posuniete v kariérnom rebríčku.

Škorpión (24. 10. –  22. 11.)

Najbližšie dni preveria vašu trpezlivosť a pevné nervy. Budete mať pocit, že sa pokazilo všetko, čo sa dalo a nemá zmysel snažiť sa o nápravu. Neklesajte na duchu. Pomoc, a to veľmi účinná, je na dosah.

Strelec (23. 11. – 21. 12.)

K zdraviu sa staviate tak ľahkovážne, až to hraničí s hazardom. Mali by ste si vstúpiť do svedomia a absolvovať preventívnu prehliadku skôr, než vás pripúta na lôžko dlhodobá choroba.

Kozorožec (22. 12. – 20. 1.)

Niečo sa vo vašom okolí zmenilo a hoci sú zmeny ešte neviditeľné a prebiehajú pomaly, čoskoro ich pocítite v plnej sile. Záleží len na vás, či ich využijete vo svoj prospech alebo naopak.

Vodnár (21. 1. – 18. 2.)

Je čas venovať sa súkromnému životu, aj na úkor práce. Zatiaľ čo v zamestnaní sa vám darí a jeden úspech strieda druhý, váš osobný život doslova chátra a hrozí, že oň prídete.

Ryby (19. 2. – 20. 3.)

Nečakaná návšteva vás poteší a povzbudí do práce, na ktorú sa už dlhšie pripravujete, no stále ste nenašli dosť odvahy. Človek, ktorý vás vyhľadá, vám dodá nielen sebavedomie, ale aj neoceniteľné rady.

 

 

- - Inzercia - -