Dnes je pondelok, 18.október 2021, meniny má: Lukáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Vyberiete si? Dokonalé plavky pre každú ženu

august 07, 2020 - 14:00
Leto ešte ani zďaleka nekončí, práve naopak. V najbližších dňoch nás čaká hneď niekoľko tropických dní po sebe, preto sú najnovšie plavkové inšpirácie pre ženy viac než vítané.
Foto: 

Dokonalé plavky pre každú ženu

Leto v znamení farieb a krásy máte stále na dosah. Prečo to nevyužiť? Značka Relleciga ponúka plavky v originálnom prevedení, ktoré vám sadnú ako uliate a navyše uľahodia vášmu oku i vycibrenému vkusu. Spĺňajú totiž všetky atribúty k tomu, aby ste sa na pláži, pri jazere či kúpalisku cítili ako kráľovná. Neveríte?

Bohatý sortiment plaviek

Vaše obľúbené plavy "favoritky" si môžete zvoliť spomedzi mnohých štýlov, strihov i farieb. Výber je naozaj pestrý - jednodielne plavky, bikiny, rikiny či monokiny. Záleží len na vašom vkuse. Všetky sú navyše zhotovené v krásnych jemných, živých farbách, ale aj v klasickom štýle a nechýbajú ani kúsky s módnymi vzormi pre extravagantnejšie ladené dámy. 

Vôbec nezáleží na veľkosti vašich kriviek, veku či vyhranenom štýle. Okrem prvotriednej kvality a ceny je totiž jedným z benefitov tejto značky fakt, že pristanú každej žene.

Stačí si vybrať:

Dokonalé plavky pre každú ženu

Dokonalé plavky pre každú ženu

Dokonalé plavky pre každú ženu

Dokonalé plavky pre každú ženu

Dokonalé plavky pre každú ženu

Viac informácií, ako i bohatý sortiment plážových kúskov pre pánov, nájdete TU. 

Ďalšie plavkové inšpirácie nájdete v našej fotogalérii

- - Inzercia - -