Dnes je piatok, 22.október 2021, meniny má: Sergej
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Týždenný horoskop od 12. 8. do 18. 8. 2020 - Týždeň je v znamení Leva

august 11, 2020 - 06:00
Pred nami je emotívny týždeň. Väčšina z nás bude pociťovať akúsi nostalgiu za niečím, čo sa už nevráti a tieto pocity môžu vyústiť až do psychickej a fyzickej letargie.
Foto: 

Nemali by sme sa poddávať týmto pocitom, treba presne odlišovať, čo je len precitlivenosť a čo už skutočná únava. V tom druhom prípade hviezdy dôrazne odporúčajú dovolenkový režim, počas ktorého si dokonale vyčistíte hlavu a prídete na nové, kreatívne myšlienky. Ignorovanie týchto príznakov môže vyústiť až do vyhorenia, ktoré by vás nadlho odstavilo od práce, čo by sa odzrkadlilo aj na kvalite života.

Týždenný horoskop od 12. 8. do 18. 8. 2020

Baran 21. 3. –  19. 4.

Aj keď radi spomínate na to, čo ste už prežili, je dôležité tešiť sa z toho, čo k vám v živote prichádza. Ak ste niekomu niečo sľúbili, usilujte sa dodržať dané slovo, aj keby to nebolo celkom jednoduché, zvládnete to.

Býk 20. 4. – 20. 5.

Spomaľte skôr, než sa bezhlavo dostanete do problému, ktorému by ste sa mohli vyhnúť, pozor na impulzívnosť. Láska vám môže poriadne zamotať hlavu, najmä, ak sa vo vašej blízkosti pohybuje niekto neodolateľný.

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Núdzu o dobré nápady nemáte, ale neodkladajte ich do zásuvky, pokúste sa ich zrealizovať, je správny čas. Navonok sa síce usilujete byť v dokonalej pohode, ale tí, čo vás poznajú, vedia, že vás niečo trápi. Zdôverte sa.

Rak 22. 6. – 22. 7.

Máte práce a povinností až nad hlavu a vždy sa ešte vyskytne niečo nové, čo treba urýchlene riešiť a vybaviť. Prichádzajú k vám peniaze z nových zdrojov, aj keď to bude spočiatku iba po malých čiastkach, aj to poteší.

Lev 23. 7. – 22. 8.

Možno máte pocit, že akékoľvek vaše doterajšie úsilie končí v slepej uličke, nevzdávajte sa, šťastie k vám prichádza. Dozviete sa veľmi priaznivé správy od blízkej osoby, podeľte sa o svoju radosť a šťastie s ostatnými.

Panna 23. 8. – 22. 9.

Dokážete sa vymotať z akejkoľvek zložitej situácie s jasnou hlavou, a čo je dôležité, čaká vás šťastie. Možno si v láske a vzťahoch s najbližšími budete musieť vynahradiť to, čo ste doteraz zameškali kvôli kariére. Určite to nebude strata času.

Váhy 23. 9. – 23. 10.

Uplatnite svoj organizačný talent a schopnosť pozitívne motivovať ľudí  k lepším pracovným výkonom. Vo svojej blízkosti máte človeka, ktorý vám nebude schopný poskytnúť to, čo od neho očakávate. Musíte sa rozhodnúť, či s ním zostanete alebo nie.

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Neusilujte sa mať za každú cenu prevahu nad udalosťami, ktorými práve prechádzate. Nechajte ich pokojne plynúť a všetko dobre dopadne. Možno by ste sa mali uchýliť sa na istý čas niekam do ústrania, odpočinúť si a načerpať silu na nový začiatok.

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Je možné, že sa rozhodnete spraviť dôležité rozhodnutie, ktoré bude znamenať určité zmeny vo vašom živote. Ak vás niečo trápi, pokúste sa pozrieť na daný problém z iného uhľa pohľadu, alebo poproste o pomoc priateľa.

Kozorožec 22. 12.  – 20. 1.

Svoju prácu, ale aj všetko ostatné zvládate dokonale, nemožno vám naozaj nič vytknúť. Z tejto strany čakajte príjemné prekvapenie. Dostanete jedinečnú príležitosť ukázať, čo je vo vás, neváhajte a uvidíte, že dokážete aj nemožné.

Vodnár 21. 1. – 18. 2.

Pokúste sa sústrediť viac na svoje osobné potreby a udržanie zdravia a dobrej kondície, určite to neoľutujete. Nevyhľadávajte žiadne zámienky k zbytočnej žiarlivosti, prílišná impulzívnosť by vám mohla byť na škodu.

Ryby 19. 2. – 20. 3.

Šťastie vám praje nielen v pracovných záležitostiach, ale žičí vám najmä vo vzťahoch s najbližšími. Pozitívna nálada a zmysel pre humor budú z vás tento týždeň len tak vyžarovať a aj v láske sa vám bude dariť ako n

- - Inzercia - -