Dnes je štvrtok, 09.december 2021, meniny má: Izabela
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Výnimočné stretnutie česko-slovenských podnikateliek VIP klubu na Donovaloch

september 14, 2020 - 12:00
Jedenásty septembrový deň patril vo svete biznisu a podnikania šikovným a razantným ženám z Čiech a Slovenska. Prostredie hotela súzvučilo s okolitou horskou scenériou, ktorá dopĺňala už i tak radostnú a pohodovú náladu.
Foto: 

Elegancia, nové kontakty a ženská spolupatričnosť

Organizátorka VIP Klubu česko-slovenských podnikateliek a generálna riaditeľka STAR production Mária Reháková privítala v krásnom prostredí horského masívu Donovaly ženy  a dámy, ktoré v podnikateľskom prostredí už niečo znamenajú: „Som nesmierne šťastná, že sme sa všetci stretli a môžeme si odovzdať naše skúsenosti, kontakty a pokračovať ďalej v priateľskom duchu. Sme tu kvôli tomu, aby sme sa mohli navzájom obohatiť.“

Na stretnutí bola aj šéfredaktorka týždenníka Slovenka Mária Miková: “Časopis Slovenka už dlhé roky podporuje ženský svet a som vždy rada, keď môžem byť pri tom a vidím ako sa navzájom posúvame."

Dámy prišiel podporiť aj známy folklorista Jozef Mak, ktorý sa už teší na zajtrajší Slovenský deň kroja

Na mimoriadnom podujatí spievala aj multižánrová speváčka Sisa Sklovská a svojimi hudobnými vstupmi obohatila celé popoludnie a večer reprezentatívneho VIP klubu. 

Prostredníctvom videohovoru pozdravila podnikateľky Andrea Gontkovičová , predsedníčka predstavenstva spoločnosti Philip Morris ČR a generálna riaditeľka pre Českú a Slovenskú republiku, garantka nášho ďalšieho projektu Veľvyslanectvo mladých a zároveň absolútna Slovenka roka 2019.

Dámy si mohli pred začatím podujatia ešte vyskúšať jazdu na top značke v automobilovom svete - VOLVO.  

Predstavme si aspoň niektoré z mnohých úspešných podnikateliek, ktoré sa na podujatí predstavili

Alexandra Fričová, Slovenka, ktorá podniká v Česku, nám porozprávala o svojej ceste a úspechoch  značky Phyris.  Nepovšimnutá nezostala ani  módna návrhárka Nikol Ponerová, ktorá svojimi módnymi návrhmi obohatila umeleckú časť podujatia. Prítomné dámy sa po celý večer mohli rozprávať o svete módy, tak dôležitom v živote úspešných žien. Patrí do súrodeneckej dvojice Ponerovcov, ktorí doslova ohúrili svet módy v Čechách.

O estetike a stomatológii prítomné podnikateľky informovala aj MUDr. Veronika Drábiková, ktorá sa zaoberá ženskou krásou v medicínskom prostredí.

Šikovná Zuzana Pauková, ktorá s vydavateľstvom Star Production spolupracuje na projekte Zmenáreň, majiteľka salónu Hair and Beauty, mení ženy na dámy priamo pred vašimi očami. Právnička Denisa Čimo zavesila svet paragrafov na klinec a podniká vo sfére šperkov, kryštálov a kameňov, v snahe skrášliť ženy aj takýmto spôsobom a ako sama hovorí „každá žena má svoj kameň.“

 

Vypočuli sme si príbehy dvoch českých podnikateliek - odborníčky na ekonomiku Dagmar Jelínkovej z Brna a už spomínanej módnej návrhárky Nikol Ponerovej. 

Prebehla nádherná prezentácia z úst Petra Mička, marketingového riaditeľa Kúpeľov Lúčky, ktoré slúžia nielen na kúpeľnú liečbu, ale aj na oddych a v dnešnej dobe tak potrebný relax.

 

Históriu regiónu a Donovalov nám predstavil historik Vladimír Sklenka

Medzi hosťami bola aj Ivana Marmare a prezentovala svoju kolekciu kabeliek Marmare hand made

Raut prebiehal v pokojnej a priateľskej atmosfére hotela Residence, v ktorom nás privítala riaditeľka Veronika Šiklová. Pani riaditeľka nám porozpráva o hoteli, možnostiach nielen hotela, ale aj prostredia. Katarína Vengová odprezentovala výborné víno značky Ona, ktorého je autorkou.

Prítomné dámy sa okrem svojich profesionálnych kontaktov veľa dozvedeli o pestovaní krásy priam z úst odborníčiek. Je len prirodzené, že úspešné ženy sa snažia udržiavať svoju vizuálnu stránku na vysokej spoločenskej úrovni a k poháru dobrého vína pridali úsmev a družné dialógy. Organizátori podujatia môžu pokojne zavrieť za sebou ďalší list úspešnej a vysoko profesionálnej akcie.

Dámy z Banskobystrického regiónu sú povestné svojou krásou a šarmom

Ďakujeme vám dámy za príjemné momenty a tešíme sa na najbližšie možné stretnutie

- - Inzercia - -