Dnes je nedeľa, 28.november 2021, meniny má: Henrieta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bratislavské modné dni by Mercedes-Benz očami návrhárok MONIKY VONTSZEMU a ALEXIS VIDIC MILLINERY

september 16, 2020 - 15:54
Bratislavské módne dni by Mercedes Benz 2020 sú úspešne za nami a my sme boli zvedaví ako sa páčili módnym návrhárkam Alexis Vidic Millinery a Monike Vontszemu. Pre Alex to bolo prvý krát čo vystavovala svoje klobúky na BMD a Monika zase bola vďačná, že sa ich podarilo napriek všetkému zorganizovať.
Foto: 

Monika, ako si si užila tohtoročné Bratislavské módne dni?

"Som rada, že sa neprerušila niť tradície a BMD sa aj v tomto naozaj zvláštnom roku uskutočnil, i keď v malej subtílnejšiej verzii ako ich poznáme. Je mi ľúto, že obmedzenia kvôli Covid 19 sa dotkli mnohých vecí. Ako napríklad miesta konania. Množstva návštevníkov. Afterparty, kde človek získa feedback a je možnosť novinárov stretnúť sa s dizajnérmi. Som presvedčená, že táto pandemická doba a jej pravidla už nebudú dlho obmedzovať naše životy a BMD bude opäť v plnej krase prinášať potešenie módou pre všetkých módychtivých."
Alex, vystavovali ste svoje klobúky prvý krát na BMD, aké to bolo?
"Čo ma prekvapilo bola ľahkosť akou bola organizovaná táto módna show. Bolo mi cťou predvádzať na móle s ostatnými už známymi módnymi návrhármi. Odozva na moje klobúky bola citeľná nielen od publika, ale aj od niekoľkých módnych návrhárov, ktorí majú záujem so mnou v budúcnosti spolupracovať. Mám veľkú radosť, pre mňa veľmi vydarený večer. Teším sa na ďalšiu októbrovú prehliadku."

- - Inzercia - -