Dnes je piatok, 22.október 2021, meniny má: Sergej
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Horoskop Od 14. októbra do 20. októbra 2020 - Týždeň je v znamení Váh

október 13, 2020 - 10:26
Negatívna energia, ktorá bude ovplyvňovať atmosféru, sa krátko pred víkendom akoby zázrakom rozplynie a všetky znamenia pocítia úľavu.
Foto: 
pixabay

Horoskop Od 14. októbra do 20. októbra 2020

Zvlášť pozitívne to bude vplývať na vodné znamenia. Začne sa im dariť v práci a aj rodinné či kamarátske spory sa vyriešia, prípadne sa oživia staré spojenia. Netreba sa však spoliehať len na šťastie z vesmíru. Pre všetky znamenia platí, že bez vlastného pričinenia sa veci nepohnú a k tomu, aby sa naplnili najambicióznejšie, hviezdy síce pomôžu, ale ruku k dielu musíte priložiť sami. Výsledok bude potešujúci.

Baran 21. 3. – 19. 4.

Čaká vás mimoriadne radostná udalosť. Poteší o to viac, že príde nečakane. No nenechajte sa unášať na vlnách snov a vráťte sa čím skôr do reality. Myslite na to, že ani šťastné udalosti sa bez racionality nezaobídu. V opačnom prípade by ste mohli aj čo-to pokaziť a nadšenie by dlho netrvalo.

Býk 20. 4. – 20. 5.

Čas strávený pasívnou zábavou pri počítačových hrách alebo televíznej obrazovke sa vypomstí nadbytočnými kilami a znepríjemní pohľad do zrkadla. Začnite s tým niečo robiť skôr, ako zistíte, že musíte vymeniť šatník. Najlepšie bude, ak sa zamyslíte nad jedálnym lístkom a obmedzíte príjem kalórií.

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Málokto má za sebou také búrlivé leto ako vy. No už je najvyšší čas, aby ste sa vrátili do normálneho režimu a začali brať vážne pracovné povinnosti. V opačnom prípade sa môže stať, že vás čaká nepríjemná jeseň plná sklamaní a zmarených šancí na postup v kariére, čo sa, samozrejme, dotkne aj financií.

Rak 22. 6. – 22. 7.

Nesľubujte niečo, o čom vopred viete, že nemôžete splniť. Zbytočne znižujete vlastnú dôveryhodnosť. Týka sa to aj lásky. Flirt, ktorý nemyslíte vážne, sa vám môže v budúcnosti nepekne vrátiť. Položte si otázku, čo chcete a očakávate od prípadného partnera a odpovedzte si na ňu pravdivo a úprimne.

Lev 23. 7. – 22. 8.

Vlastnou pohodlnosťou sa môžete pripraviť o mimoriadnu príležitosť, ktorá by mohla na dlhý čas vyriešiť finančné problémy. Pozorne sledujte dianie okolo seba a neodmietajte ponuky, ktoré sa nemusia zopakovať. Verte, že dobrá rada môže prísť aj od človeka, ktorý má nižšie postavenie v práci ako vy.

Panna 23. 8. – 22. 8.

Budete čeliť nepríjemnej konfliktnej situácii, ktorej sa však môžete elegantne vyhnúť. Nenechajte sa vyprovokovať malichernosťou vzdialeného príbuzného, ktorý sa bude snažiť vyvolať vo vás pocit viny za niečo, čo sa vyriešilo. Snaží sa vás manipulovať, aby dosiahol čosi vo svoj neoprávnený prospech.

Váhy 23. 9. – 23. 10.

Chystáte sa na dlhšiu cestu, zmeniť prácu alebo sa sťahujete na nové neznáme miesto? Nech vám prinesie do života zásadnú zmenu čokoľvek, nemusíte mať  obavy. Šťastena je na vašej strane. Skrátka, bude sa vám v týchto dňoch dariť v každej oblasti, súkromnú nevynímajúc.

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Budete priam nabití pozitívnou energiou a dobrými nápadmi, ktoré vám pomôžu prekonať prípadné ťažkosti nasledujúcich dní. Vďaka tomu sa vám podarí dokončiť pracovnú úlohu, s ktorou ste si mesiace nevedeli poradiť. Využite priaznivé aspekty hviezd, ktoré sa tak skoro nevyskytnú.

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Už dlhší čas pociťujete frustráciu a vnútorný nepokoj. Nečakajte na zázrak.  Nepominie to samo od seba. Vyhrňte si rukávy a pustite sa do realizácie nápadu, ktorý vo vás drieme. Verte intuícii, ktorá navráva, že sa určite nemýlite a zmena je pre vás nielen prospešná, ale aj nevyhnutná.

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

Dobré predsavzatia prinesú vtedy pozitívne zmeny, ak ich budete dôsledne napĺňať. To si však vyžaduje pevnú vôľu a silu odolať pokušeniam. Ak sa vám to podarí a dovediete zámery do úspešného konca, určite neoľutujete. Mali by ste skúsiť šťastie v lotérii. Podľa postavenia hviezd je výhra pravdepodobná.

Vodnár 21. 1. – 18. 2.

Zmáhajú vás pochybnosti, či žijete v správnom vzťahu a či človek po vašom boku je skutočne ten pravý. Nájdite odvahu a buďte k sebe úprimní. Ak bude odpoveď váhavá, prípadne negatívna, mali by ste sa nad tým zamyslieť. Rozlúčte sa s ním skôr, než si to vynúti nepríjemná situácia.

Ryby 19. 2. – 20. 3.

Hviezdy vás nabádajú k ostražitosti a radia premyslieť si každé vážne rozhodnutie. Myslite na to najmä v nasledujúcich dňoch, keď budete mimoriadne náchylní skĺzavať do dobrodružstiev, ktoré nemusia skončiť šťastne. Pozor si dajte počas víkendu, keď vás ľahkomyseľnosť privedie do pokušenia.

- - Inzercia - -