Dnes je sobota, 25.jún 2022, meniny má: Olívia, Tadeáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Viktor Vincze prezradil, aké je to žiť so štyridsiatničkou

október 21, 2020 - 15:17
Viktor Vincze sa na Instagrame pred niekoľkými dňami rozpísal o tom, aký je jeho život po boku manželky, Adely Banášovej. V poste na sociálnej sieti sa vyjadril aj k myšlienke vekového rozdielu medzi partnermi.
Foto: 
cas.sk

Nie je to tak dávno, čo najznámejšia slovenská moderátorka prekročila prah štyridsiatky. Adela aj napriek tomu vyzerá skvele, no ani to nezastaví ľudí pred argumentovaním, že desaťročný rozdiel je vo vzťahu celkom slušný skok. Viktorova reakcia na túto tému však bola naozaj príjemná a zakomponoval do nej aj istú dávku humoru.

„Už štyri dni žijem so štyridsiatničkou. A je mi to rovnako jedno, ako keď som začal žiť s o desať rokov staršou 36kou. Pretože rovnako ako vekový rozdiel, aj pohľad na samotný vek je len spoločenským vzorcom. Kde by ľudia v istom veku už mali byť, s kým by mali byť, koľko by mali mať detí, koľko by mali zarábať, kde by mali bývať, ako by sa mali vyjadrovať... Všetky tieto „dobre mienené očakávania“ majú vo svojom jadre spoločné to, že ich autorovi ponúkajú len akési falošné útočisko a ukotvenie v jeho vlastnej neistote. Lebo bez známeho „poriadku“ mu život nedáva zmysel. Keby som sa pred štyrmi rokmi po Veronikinej a Sajfovej svadbe nechal vyľakať týmito zarytými predstavami, urobil by som najväčšiu chybu svojho života... života, ktorý mi teraz dáva absolútny zmysel.
A okrem toho, život so štyridsiatničkou má aj ekologickú výhodu – na rozdiel od rovesníkov je naša dvojčlenná rodina každým rokom bližšie k vlakom a MHD zadarmo!“

- - Inzercia - -