Dnes je utorok, 17.máj 2022, meniny má: Gizela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

4 rady, vďaka ktorým budete mať zo sexu zážitok

október 22, 2020 - 19:18
Sex je úplne bežnou vecou. Patrí medzi naše základné fyzické potreby avšak už dávno nie je len prostriedkom na splodenie dieťaťa. Je slasťou, odbúrava stres a pri najmenšom je najlepším zakončením nezmyselnej hádky.
Foto: 
pexels.com

Stále sa však nájdu ľudia, ktorí sa k tejto téme nevyjadrujú alebo sa jej dokonca vyhýbajú, pretože majú pocit, že je až príliš intímna na to, aby sa o nej rozprávalo verejne. Lenže my nie sme ten prípad, a práve preto vám prinášame 4 rady, pomocou ktorých si chvíle s partnerom jednoznačne okoreníte.

1. Experimentujte

Nespoliehajte sa vždy na ideu komfortnej alternatívy, pretože chuť, vášeň a sila okamihu nepríde iba v momente, kedy je komfort po ruke. Nikde nie je napísané, že sex je výlučne záležitosťou postele. Existujú rôzne priestory a polohy, ktoré budú možno komplikovanejšie, krkolomnejšie na realizáciu až miestami vtipné, no zároveň to váš sex obohatí a nestane sa, že by vás po čase unudil. Všetci sme videli pána a pani Smithovcov s tým rozdielom, že naša verzia sa zaobíde bez závažných demolácii nábytku. 

2. Používajte pomôcky/hračky

Človek je tvor veľmi vynaliezavý, čo v praxi znamená, že si dokáže poradiť aj s málom. To ale neznamená, že nám to stačí. Na svete je už len zopár vecí, ktoré by sme si neprispôsobili v náš prospech tak, aby vyhovel potrebám. Skrátka sme žiadostivejší. Žijeme v 21. storočí a nie v stredoveku, kedy len rozopínanie dvadsiatich háčikov na korzete bolo nad očakávania vzrušujúce. Predsa len prišiel niekto múdry s nápadom, potom s ďalším a ďalším až sa zrazu ocitáme v bode, kde má sex svoj vlastný AllToys. Nikto ťa nebude súdiť za to, že chceš posteľné hrádky posunúť na vyšší level.

3. Nechajte sa uniesť spontánnosťou

No a čo, že ťa to chytí v strede dňa v nie príliš ideálnej situácii. Možno si najinteligentnejší tvor planéty, no fyzické potreby neskrotíš. Sú to pudy, tak ich rešpektuj, v rámci možností. Mnoho párov si prestáva rozumieť po intímnej stránke presne z dôvodu, že sex už nie je ničím výnimočný a zaujímavý. Je doslova zaradený v harmonograme dňa ako úloha, ktorá by mala byť principiálne splnená a treba ju potláčať dovtedy, dokým na ňu nevystane čas.

4. Neanalyzuj zbytočnosti

Nie, naozaj ho nezaujíma, že máš boky a pás o centimeter širší, ľavý prsník väčší ako pravý, alebo že sa ti zlomila mihalnica a tým zanikol tvoj pohľad zvodného dravca. Ak budeš zbytočne premýšľať nad podobnými hlúposťami, ukrátiš sa o pôžitok. Jednoducho vypni mozog a nechaj sa uniesť prítomnosťou.

- - Inzercia - -