Dnes je piatok, 22.október 2021, meniny má: Sergej
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Horoskop Od 28. októbra – do 3. novembra 2020 - Týždeň je v znamení Škorpióna

október 22, 2020 - 11:56
Všeobecné tendencie nie sú priaznivé a hviezdy nabádajú k väčšej ostražitosti vo všetkých sférach. Nasledujúce dni prebudia temnejšie stránky a my sa možno staneme svedkami podvodov a násilných udalostí.
Foto: 

Horoskop Od 28. októbra – do 3. novembra 2020

Ľahkovážnejší a dôverčiví by sa mohli stať aj obeťami trestných činov. No na druhej strane, na povrch vyjdú aj doteraz utajené, alebo zámerne prehliadané podvody. Máme pred sebou dni pravdy, nie síce príjemnej, ale užitočnej, ktorá pomôže vyčistiť mnohé v súkromí aj v spoločnosti.

Baran 21. 3. – 19. 4.

Nedávajte najavo nespokojnosť s najbližším okolím skôr, ako si ujasníte skutočné motívy konania blízkych. Možno budete prekvapení, čo všetko ich núti konať tak, ako konajú a že veľkú vinu na tom nesiete aj vy.

Býk 20. 4. – 20. 5.

Bude vás lákať odhaliť niečie tajomstvo, no je možné, že sa dopustíte indiskrétnosti, ktorá vyvolá v okolí pohoršenie. Zachovajte väčšiu zdržanlivosť a verte, že to, čo máte vedieť,  sa v pravý čas aj dozviete.

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Zdá sa vám, že máte všetko pod kontrolou, no nečakaná udalosť odhalí vaše slabiny a zistíte, že všetko je inak. Vôbec vás to nemusí mrzieť, naopak. Vďaka menšiemu incidentu zistíte, ako sa veci majú a môžete veľa napraviť.

Rak 22. 6. – 22. 7.

Zdá sa, že máte pred sebou dni plné pohody aj napriek tomu, že budú naplnené každodennou prácou. Hviezdy sú vám naklonené a všetko pôjde od ruky. Využite priaznivý čas a dokončite zložitejšie projekty, ktoré si vyžadujú trpezlivosť.

Lev 23. 7. – 22. 8.

Rozmýšľate nad radikálnou zmenou, ale na jej realizáciu ešte nenastal správny čas. Hviezdy varujú pred unáhlenosťou, ktorá by spôsobila nečakané straty. Vydržte ešte pár týždňov. Úspech na vás čaká začiatkom nového roku.

Panna 23. 8. – 22. 9.

Jedna záležitosť, ktorá vám dlhší čas znepríjemňuje život, sa v týchto dňoch ukončí s priaznivým výsledkom, ktorý nielen prekvapí, ale doslova ohromí. Právom to môžete považovať za osobné víťazstvo a užívať si pocit triumfu.

Váhy 23. 9 – 23. 10.

Vaše podvedomie dáva jasné signály, že potrebujete reštart. Skúste načrieť do  fantázie, kde určite nájdete niečo, čo by ste mohli s úspechom uplatniť. Ak si nebudete vedieť rady, obráťte sa bez obáv aj na najbližších.

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Narodeninovým oslávencom kladú hviezdy na srdce striedmosť a hlavne to neprežeňte s alkoholom. V takom „milom rozmare“ by ste mohli napáchať prehrešky voči dobrým mravom, čo by vás mohlo dlho mrzieť.

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Dobrodružná povaha vás privedie do nebezpečnej situácie, z ktorej vyviaznete  vďaka anjelovi strážnemu. Bude to pre vás dostatočné ponaučenie, aby ste sa v budúcnosti správali s väčšou zodpovednosťou a opatrnosťou.

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

Ozve sa stará láska, na ktorú roky spomínate s nostalgiou. Nečakajte však nával romantiky. Stretnutie sa odohrá len v priateľskom duchu, síce úprimnom a milom, ale nevybočí z rámca povolených spoločenských noriem.

Vodnár 21. 1. – 18. 2.

Nájdite si čas na príbuzných, ktorých ste dlho nenavštívili. Vaše sústavné vyhováranie sa na pracovnú vyťaženosť vzbudzuje dojem, že sú vám ľahostajní. Ak zaváhate, bude trvať dlho, kým vysvetlíte, že to nie je pravda.

Ryby 19. 2. – 20. 3.

Nepoľavujte z nárokov, no zároveň buďte prísnejší aj na seba. Hrozí vám, že upadnete do letargie, ktorá by mohla narobiť veľké problémy v kariérnom postupe. Určite si reálne ciele a usilujte sa ich dosiahnuť.

- - Inzercia - -