Dnes je nedeľa, 17.október 2021, meniny má: Hedviga
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Lily Collins očaruje svet seriálom Emily in Paris

november 04, 2020 - 18:22
Lily Collins je známa anglická a americká herečka. Zahrala si vo filmoch ako Snehulienka, S láskou Rosie, Stuck in Love... Najnovšie sa predstavila ako Emily v americkej komediálnej dráme z dielne Netflixu.
Foto: 
cosmopolitan.com

Emily in Paris je seriál, ktorý ťa zaujme okamžite a to hneď niekoľkými vecami. Emily pracujúca v Chicagu náhle dostane príležitosť reprezentovať svoju marketingovú firmu v Paríži. Plná radosti a očakávania opúšťa rodnú zem a letí do Európy pričom svojho priateľa necháva doma.  

Na začiatku vidíme, že ani entuziazmus nenahradí znalosti francúzskeho jazyka. To a mnoho ďalších aspektov dodávajú seriálu humorný podtón. Dokonca sa Emily ocitne aj v situáciách, z ktorých jej teda do smiechu nebolo, čo sa o divákoch rozhodne povedať nedá.

eip2.jpg

Foto: 
glamour.com

Lokácia seriálu je pútavá. V záberoch nechýbajú ani tradične známe miesta Paríža. Okrem zaujímavých a historických pamiatok máš možnosť vidieť bežné francúzske dni v spojitosti s nadväzovaním nových priateľstiev a vzťahov, ktoré Emily postupne rozvíja.

Keď už raz dostaneš exkluzívnu ponuku pracovať v Paríži a ešte k tomu na takejto pozícii, musíš sa odprezentovať. Emily nezaháľa a každý deň naše oči obdaruje originálnymi outfitmi. Nie je však jediná, od ktorej by sme mohli čerpať inšpiráciu.

V neposlednom rade sa bavíme o marketingovej firme. Emily má v popise práce zaobstarávať sociálne siete. Z toho dôvodu je kladený dôraz na platformu Instagramu, kam samotná hlavná predstaviteľka prispieva fotografiami z jej novonadobudnutého európskeho života. Získava si tým množstvo followerov a stáva sa influencerkou.

Emily čakajú rôzne dobrodružstvá tak neváhaj a choď ich prežiť s ňou. Momentálne má seriál 10 epizód, ktoré trvajú v priemere 25 minút.

Emily in Paris | Official Trailer | Netflix

Autor: 
youtube.com

- - Inzercia - -