Dnes je nedeľa, 25.september 2022, meniny má: Vladislav, Vladislava
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Vôňa je základ

december 03, 2020 - 19:23
Čo je to parfum? Vo všeobecnosti by sme si ho mohli definovať ako roztok prírodných či umelo vytvorených látok s konkrétnou arómou. Avšak na to, aby sme skutočne podchytili jeho význam to nestačí.
Foto: 
shutterstock.com

Parfum je fľaštička, ktorá o nás veľa vypovedá. Vyberáme si ho podľa seba a našich špecifických kritérií. Nedokážeme ich však priamo charakterizovať. Skrátka nám buď sadne alebo nie. Ak si už zvolíme vôňu, ktorá nás sprevádza po celý život, aj samotné okolie nás podľa nej rozpoznáva. Zároveň sa vraví, že ak nám niekto nevonia, tak s ním nenadviažeme kontakt.

Vôňa dokáže evokovať množstvo pocitov. Dokonca je schopná prebúdzať dávno zabudnuté spomienky. Určite sa vám už stalo, že ste niekam vošli a do nosa vám narazilo niečo povedomé, akoby ste to už niekedy zažili, cítili. Niektoré nás vracajú do čias detstva, kedy sme sedeli pri ohni a rozprávali si príbehy, iné pripomínajú staré lásky.

V rámci vzťahov je vôňa jedným z rozhodujúcich faktorov. Práve vďaka nej dokážeme posunúť fyzickú príťažlivosť na omnoho vyšší level. My ženy dobre vieme, že muž, ktorý vonia je sexy. 
Tip na darček: voňavá sada pre mužov Luna Rossa Carbon od značky Prada

- - Inzercia - -