Dnes je nedeľa, 29.máj 2022, meniny má: Vilma
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Pečieme s Monikou

december 10, 2020 - 12:59
Milí moji, život je plný príležitostí, kedy môžete ukázať druhým, že ich máte radi a záleží vám na nich. Sú to špeciálne dni – narodeniny, svadby, výročia, promócie, krstiny, zásnuby, rodinné oslavy, slávnostné večierky...
Foto: 
Pečieme s Monikou

Alebo aj momentov, keď chcete blízkeho prekvapiť, poblahoželať mu k sviatku alebo ho len tak bez akéhokoľvek dôvodu rozmaznávať. Sú to chvíle, kedy ľudia chcú byť spolu a darovať nezabudnuteľný zážitok. Je pre mňa veľkou cťou a potešením, že sa svojou prácou môžem na týchto šťastných chvíľach podieľať.

Vega Tv - Pečieme s Monikou

Autor: 
youtube.com

Slávnostné torty pod značkou Monikinetorty vám robia radosť už od roku 2006, kedy som sa rozhodla nadobudnuté cukrárske vedomosti, skúsenosti a najmä vrodenú kreativitu zúročiť vo vlastnej firme. Motívom a hnacím motorom bola vždy túžba vkladať svoj talent do výrobkov, ktoré prinášajú klientom krásne chvíle. Preto torty vždy navrhujem pre každého klienta osobitne. Každá z nich je originál a mojou snahou je, aby čo najlepšie vystihovala svojho adresáta, či už si ju objedná presne podľa svojich predstáv, alebo má byť pre neho prekvapením. Keď nastane ten slávnostný očakávaný okamžik dňa „D“ a obdarovaný žasne nad sladkou nádherou, som šťastná spolu s ním. Je to pre mňa vrchol celej mojej námahy a odmenou za milión drobných detailov a prekážok. Sú to chvíle eufórie a nadšenia, keď cítim, že moja práca má zmysel, lebo robí ľuďom radosť a sprevádza ich najkrajšími chvíľami života.

kniha.jpg

Foto: 
Pečieme s Monikou

Popri slávnostných tortách vypĺňa môj každodenný cukrársky život pečenie zákuskov každého druhu pre klientov našej cukrárne. Zameriavam sa na obľúbené klasické zákusky. Pri pečení zákuskov, ako aj pri tortách je mojou hlavnou zásadou kvalita a tradícia, no napriek tomu Monikine torty dokážu často prekvapiť novými výrobkami a príchuťami.

veternik.jpg

Foto: 
Pečieme s Monikou

O tom, že sa moje zákusky tešia veľkej obľube, svedčí dlhoročná spolupráca s médiami. O svoje recepty sa už roky delím s diváčkami Dámskeho klubu na RTVS, sladký svet cukrárstva som priniesla aj do Telerána na TV Markíza, spolupracovala som s rôznymi časopismi. A práve spolupráca s médiami ma priviedla k myšlienke vydať knižku receptov, keďže sa začali množiť dotazy na moju vlastnú kuchársku knihu.

pari.jpg

Foto: 
Pečieme s Monikou

Dnes na ňu dozrel čas a tak držíte v rukách prvú cukrársku knihu z dielne Monikine torty. Mojím cieľom nebolo priniesť prevratné a prekvapivé trendové recepty, ale zamerala som sa na to, čo odo mňa moji priaznivci najčastejšie pýtajú – presné a overené postupy známych receptov, ktoré fungujú a vždy vyjdú. Na poctivú cukrárinu, plnú sladkých vôní a lahodných chutí, kde výsledkom je klasický zákusok fantastickej chuti, dokonalého tvaru a vzhľadu. Recepty dopĺňam praktickými tipmi, ktoré vám pomôžu zdolať nástrahy pri pečení, krájaní alebo aj servírovaní vášho obľúbeného zákuska, či koláča. Prajem vám radostné chvíle pri vlastnoručne vyrobených dobrotách z knihy Pečieme s Monikou.

http://monikinetorty.sk/eshop

- - Inzercia - -