Dnes je sobota, 25.jún 2022, meniny má: Olívia, Tadeáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Celebritné páry s veľkým vekovým rozdielom

január 12, 2021 - 12:58
Ako sa vraví, láska nemá hraníc a rok narodenia nepredstavuje žiadnu prekážku. Jasným príkladom sú aj páriky svetového formátu, ktoré sa riadia heslom „vek je iba číslo“.
Foto: 
stylecaster.com

Dnešná doba je veľmi kritická, nech už urobíme či povieme čokoľvek. Vždy sa nájde niekto, komu budeme výsostne proti srsti. Na paškál si berú aj vzťahy a najviac premieľanou témou je predovšetkým vekový rozdiel medzi partnermi. Portál Microsoft News však uverejnil zoznam hviezdnych partnerstiev, ktoré sa vykašľali na predsudky.

1. Ben Affleck a Ana de Armas
Známa tvár z filmu Pearl Harbor randí s o 16 rokov mladšou kubánsko-španielskou herečkou. Zoznámili sa pri natáčaní filmu Deep Water a v marci 2020 ich videli spoločne dovolenkovať na Kube.

2. Helena Bonham Carter a Rye Dag Holmboe
Helena Bonham Carter je skutočne majsterkou vo svojom odbore. Poznáme ju zo snímok ako Charlie a továreň na čokoládu, Alica v krajine zázrakov atď., no najviac zarezonovala postavou Bellatrix Lestrange vo filmoch o Harrym Potterovi. Jej partnerom je spisovateľ Rye Dag Holmboe. Medzi ním a herečkou je 21 rokov.

helena_bonham_carter.jpg

Foto: 
uk.news.yahoo.com

3. Dennis Quaid a Laura Savoie
Dennis Quaid bol súčasťou rôznych projektov. Najúspešnejšími sú Psia dušaPasca na rodičov. Jeho štvrtou manželkou v poradí sa stala o 39 rokov mladšia Laura Savoie, s ktorou ho spojilo obchodné stretnutie.

dennis_quaid.jpg

Foto: 
kmov.com

4. Chris Pratt a Katherine Schwarzenegger
Krotiteľ raptorov z Jurského sveta sa zasnúbil s dcérou Arnolda Schwarzeneggera v júli 2018. Do manželstva vstúpili 8. júna 2019. V tomto prípade je medzi manželmi 11 ročný rozdiel.

chris_pratt.jpg

Foto: 
etonline.com

5. Nick Jonas a Priyanka Chopra Jonas 
Nicka Jonasa zrejme ani netreba nejak zvlášť predstavovať, takže len spomenieme, že najmladší brat z tria Jonasových si vzal krásnu indickú herečku, ktorá je od neho o 10 rokov staršia. Svadba sa uskutočnila 1. decembra 2018.

nick_jonas.jpg

Foto: 
etonline.com

- - Inzercia - -