Dnes je pondelok, 08.august 2022, meniny má: Oskar
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Tento typ chlapca sa nikdy nezmení

január 20, 2021 - 15:37
Legenda hovorí, že aj chlapec raz dospeje a stane sa z neho ten správny muž. Nuž , ale ako to pri legendách býva zvykom, väčšinou sú to iba historky.
Foto: 
shutterstock.com

Na začiatok si povedzme, čo znamená byť mužom? Napríklad nestriedať dievčatá ako ponožky, to znamená, že ak si natoľko aktívny, aby si svoje „budúce bývalé“ mohol volať pondelok až nedeľa, ešte si nedozrel. Správny chlap totiž chápe, že mať jednu ženu úplne stačí aj v prípade vysokých nárokov.

Ako teda spozorovať, či máš dočinenia s chlapcom a nie mužom? Povedzme, že ak mu dáš zopár dní, ukáže ti to sám. Je poháňaný nenásytným egom. Snaží sa dokazovať všetkým naokolo, no najmä sebe samému, že je najlepší na svete a niet nikoho, kto by stál nad ním.

472.jpg

Foto: 
unsplash.com

Ženy, respektíve dievčatá berie ako autobusovú linku. Keď jedna odíde, o 7 minút prichádza druhá. Na základe toho k nim aj pristupuje. Darmo je milý a pozorný. Hráš jeho hru, v ktorej je minimálne 10 krokov pred tebou. Takýto človek je schopný narozprávať ti báchorky od výmyslu sveta. Najčastejšia historka začína vetou „ja som sa zmenil“ a jej podobné tupé a prázdne frázy.

Tvári sa, ako by pre teba zniesol i modré z neba. Avšak pravda leží v omnoho vzdialenejšej destinácii. Zrazu otvoríš oči a zisťuješ, že jediný kto sa celý čas snažil, si ty. K tomuto zisteniu nepotrebuješ ani otázky, čo by ti osviežili pamäť. Dievča zlaté, nechaj to tak. Keď ti znovu po nejakom čase pípne správa s ospravedlnením a nezmyselnými breptami a duševnej očiste, pousmej sa, hoď seen a kráčaj ďalej. Nezažiješ pri ňom už nič nové.  

- - Inzercia - -