Dnes je pondelok, 18.október 2021, meniny má: Lukáš
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Bolestné slová Wandy Hrycovej o smrti svojho otca

február 02, 2021 - 21:37
Slovenský herec Andy Hryc zomrel v nedeľu 3:13 ráno. O jeho odchode ako prvá informovala dcéra Wanda. Zároveň o osudnom okamihu povedala viac.
Foto: 
strategie.hnonline.sk

Wanda Hrycová pre portál Nový čas poskytla zopár bolestných odpovedí týkajúcich sa odchodu svojho otca. Andy Hryc bojoval s akútnou leukémiou a žiaľ, po desiatich mesiacoch svoj boj prehral.

„Vedel, že trpí nevyliečiteľnou chorobou a že jej koniec je nezvratný, no dúfal, že príde čo najneskôr. Nevzdával sa, bojoval do poslednej chvíle... Miloval život a za nič na svete sa ho nechcel vzdať. Bojoval o každý deň na tomto svete až do konca,“ spomína Wanda.

Nelúčila sa s otcom sama. Bola pri nej mama, Andyho milovaná manželka Veronika. Wanda sa tiež vyjadrila k tomu, ako sa otec pred svojím odchodom cítil: „Vyzeral byť úplne pokojný. Tie posledné hodiny nebol v strese, ani nemám pocit, že by sa bál. To ma teší asi zo všetkého najviac, že mal pokojný odchod.“

Na otázku, či sa so starým otcom stihli rozlúčiť aj vnuci odpovedala, že nie, pretože bola s rodičmi uzavretá v karanténe.

V mene celej redakcie prajeme úprimnú sústrasť a veľa síl do ďalších dní.

Zdroj: Nový čas

- - Inzercia - -