Dnes je piatok, 22.október 2021, meniny má: Sergej
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Mr. Talcott alebo vyučovanie hravou formou

marec 29, 2021 - 10:09
Sociálne siete sú plné všakovakých ľudí s odlišným zameraním. Využívame ich ako prostriedok zoznamovania, zábavy, ale i vzdelávania.
Foto: 
Instagram/Mr. Talcott

Pandémia nás všetkých statočne poznačila. Niekomu z nej šedivejú vlasy, pretože sa sústreďuje na negatíva, ktoré so sebou priniesla, no miestami sa mihnú i ľudia namotivovaní k nájdeniu inej alternatívy ako pracovať čo najefektívnejšie. Vhodným príkladom je Mr. Talcott. Sféru pôsobenia rozšíril hneď do niekoľkých smerov. Jeho videá si môžete pozrieť na Instagrame, Tik-Toku i YouTube. Zábavný učiteľ, ktorý svojou nekonvenčnosťou priťahuje pozornosť nejedného dieťaťa nenechal nič na náhodu.

Keďže už nejaký ten rôčik nie je možné, aby sme sa viacerí stretli v jednej uzavretej miestnosti, Mr. Talcott využíva akékoľvek dostupné možnosti, prostredníctvom ktorých udržiava detské nadšenie zo vzdelávania. Svoje ratolesti „bráva“ do zoologickej záhrady, pripravuje pre ne zaujímavé pokusy a v neposlednom rade ich vedie k základným ľudským hodnotám. Posúďte sami. Páči sa vám nápad Mr. Talcotta?

Zdroj: YouTube

- - Inzercia - -