Dnes je nedeľa, 17.október 2021, meniny má: Hedviga
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Dámske tenisky, to znamená módna a pohodlná obuv na jar-leto

apríl 04, 2021 - 15:56
Dámske tenisky sú ideálnou obuvou na každodenné nosenie, keďže sú pohodlné a nesmierne dobre sa kombinujú. Aké tenisky sa oplatí si zadovážiť a podľa čoho si vyberať kvalitné a trendy kúsky?
Foto: 
WhitePress

Štýl ležérnej elegancie, ktorý sa v posledných rokoch dostal do popredia ich zároveň vystrelil na prvé priečky, čo sa týka trendov. 

Do ktorých tenisiek sa oplatí investovať?

Typov tenisiek je nespočetne veľa. Môžete si vyberať od kompletne športových modelov cez jednoduché, minimalistické až po výrazné farebné. Veľmi dôležité je pri výbere zohľadňovať vaše preferencie a tiež sa zamerať na kúsky, ktoré sa vám budú dobre kombinovať so zvyškom šatníka. Ak napríklad máte šatník kompletne ladený v neutrálnych tónoch a volíte skôr výrazne doplnky, môžete siahnuť po kvalitných výrazných teniskách, ktoré sa vám budú ideálne kombinovať. Ak máte šatník skôr vo výrazných farbách môžete zasa zvoliť neutrálne tenisky. Neexistuje však žiadne univerzálne pravidlo pre výber a preto si vyberajte najmä na základe vášho vkusu.

Na výber veľkosti tenisiek však určité pravidlá existujú a to najmä čo sa týka SPRÁVNEJ veľkosti. Zvoliť správnu veľkosť topánok je viac ako dôležité pre vaše zdravie a tiež pre pohodlie pri každodennom nosení. Pri nákupe v kamennej predajni nie je problémom vybrať správnu veľkosť topánok, pretože si ich môžete vyskúšať. Pri výbere cez internet je dôležité, aby ste vyberali podľa veľkostnej tabuľky, ktorá obsahuje presné dĺžky chodidla pre jednotlivé veľkosti. Týmto spôsobom si môžete byť istí, že si kúpite topánky v správnej veľkosti aj cez internet, napríklad môžete vyskúšať dámske tenisky na answear.sk.

Okrem farby a veľkosti je tiež dobré zamerať sa aj na kvalitu materiálu a šitia. Plátené tenisky sú vhodné skôr na letné mesiace, pričom koženkové a iné vodeodolné kúsky využijete viac v chladných daždivých mesiacoch. Šitie je taktiež veľmi dôležité, pretože vám môže prezradiť veľa ohľadom kvality samotných tenisiek. Posledným, zrejme samozrejmým tipom je, že si treba vyberať na základe funkčnosti. Tenisky sú v súčasnosti označované priamo na účely- napríklad bežecké, či voľnočasové. Aj tieto charakteristiky je dobré si pri nákupe všímať a zohľadňovať.

damske-tenisky.jpg

Foto: 
WhitePress

Ktoré tenisky sa dobre kombinujú?

Medzi najlepšie kombinovateľné kúsky patria určite biele tenisky. Veľmi obľúbené sú biele plátené tenisky, ktoré cez leto môžete využívať aj k šatám a rovnako majú využitie aj počas jarných a jesenných mesiacov. V druhom rade sú ideálne rôzne druhy sneakersov, ktoré sú typické vysokou podrážkou a viac elegantným vzhľadom. Vďaka tomu sú opäť skvelou voľbou aj k elegantnejším outfitom a poskytnú veľa priestoru vašej kreativite.

Pri kombinovaní je vždy dôležité zamerať sa na obuv - neodmysliteľnú súčasť outfitu. Tenisky sú dnes veľmi variabilným kúskom, pretože ich môžete naozaj kombinovať so všetkým. Či už ich zvolíte ku saku, košeli alebo športovej mikine, vždy bude vyzerať trendy a mladistvo. Tenisky sú v súčasnosti najviac používanou obuvou, čo je skvelé pretože môžete vyzerať dobre a pritom mať obuté kvalitné a pohodlné topánky. Kvalitné tenisky sú zároveň skvelou voľbou aj zo zdravotnej stránky, pretože sú vhodné na každodenné nosenie.

- - Inzercia - -