Dnes je pondelok, 18.október 2021, meniny má: Lukáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Čo môžeme čakať od spolupráce Oprah Winfrey s princom Harrym?

máj 13, 2021 - 18:25
Akonáhle začujeme mená ako Oprah Winfrey a princ Harry vieme, že ide o silný vplyv. Aktuálne sa pustili do spolupráce, z ktorej vzíde nový seriál.
Foto: 
cnn.com

Seriál s názvom „The Me You Can’t See (Ja, ktoré nevidíš)“ má za cieľ „zdvihnúť závoj nad súčasným stavom duševného zdravia a emočnej pohody.“ Harry, ktorý prišiel o svoju matku, princeznú Dianu pred 24 rokmi, hovoril o bolesti zo straty. Z toho dôvodu sa rozhodol podieľať na vytváraní tohto seriálu. Dvojica sa v ňom otvorí a rozrozpráva o svojich vlastných cestách a bojoch v oblasti duševného zdravia.

Seriál presahuje všetky spoločenské kategórie (vek, pohlavie, náboženstvo, sociálny status atď.) práve kvôli tomu, aby sa odstránili bariéry v rámci tejto, nie príliš pochopenej témy a zároveň poskytla ľuďom nádej, že nie sú sami. „Výrobcovia nadviazali partnerstvo so 14 akreditovanými a rešpektovanými odborníkmi a organizáciami z celého sveta, aby pomohli osvetliť rôzne cesty liečby,“ informuje zdroj.

Princ Harry v tlačovej správe zdieľal svoj názor: „Narodili sme sa do rôznych životov, sme vychovaní v rôznych prostrediach a vo výsledku sme vystavení rôznym skúsenostiam. Ale našou spoločnou skúsenosťou je, že sme ľudia.“ Ďalej pokračoval: „Väčšina z nás v sebe nesie určitú formu nevyriešenej traumy, straty, alebo smútku, ktorá sa cíti byť – a je – veľmi osobná. Minulý rok nám zatiaľ ukázal, že sme v tom všetci spolu, a dúfam, že táto séria ukáže, že moc je v zraniteľnosti, spojenie v empatii a sila v úprimnosti.“

Oprah Winfrey dodala: „Teraz viac ako kedykoľvek predtým je okamžitou potrebou nahradiť hanbu okolo duševného zdravia múdrosťou, súcitom a čestnosťou. Cieľom našej série je podnietiť túto globálnu konverzáciu.“

Premiéra seriálu „The Me You Can’t See“ bude 21. mája 2021 na Apple TV+.

Zdroj: etcanada.com

- - Inzercia - -