Dnes je nedeľa, 25.september 2022, meniny má: Vladislav, Vladislava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Pozor na slnečné lúče

júl 07, 2021 - 13:45
Konečne leto, povedali si mnohí a vyrazili chytať bronz k vode. Dôležité ale je, mať so sebou správnu ochranu pred slnkom. Ak ste si náhodou zabudli opaľovací krém, stačí keď sa zastavíte v jednej z Lidl predajní a vyberiete si z bohatej ponuky Cien Sun.
Foto: 
Vinicius "amnx" Amano on Unsplash

Po dlhej zime má väčšina z nás farbu pokožky skôr v svetlej škále odtieňov. Nedostatok slnečných lúčov si ale nemôžeme vynahrádzať počas najväčších horúčav či nebodaj v čase obeda. Je potrebné sa chrániť, preto ideálne mať so sebou je opaľovací sprej Cien SUN s SPF 30. Vďaka transparentnosti nezanechá žiadne fľaky a jeho nanesenie pomocou rozprašovača je jednoduché a rýchle.

lidl_cien_sun.jpg

Foto: 
Lidl

Najkrajší bronz s olejom

Ak patríte do skupiny vášnivých „opaľovačov“, viete presne, kedy sa obrátiť a ako získať ten najkrajší bronz, transparentný olej na opaľovanie Cien SUN je ideálnou voľbou.  S nižším faktorom dosiahnete výraznejšie opálenie, pri ktorom budete stále chránený faktorom 20. Kvalitný rozprašovač zanechá pokožku zamatovú bez nepríjemného lepivého pocitu.

opalovacie_kremy.jpg

Foto: 
Lidl

Citlivá detská pokožka si vyžaduje extra starostlivosť

Zo slnečných, bezstarostných dní sa zrejme najviac tešia deti. Ich pokožka je však veľmi citlivá a ľahko sa spáli. Krém na opaľovanie Cien SUN KIDS s vysokým ochranným faktorom 50 + je špeciálne určený pre najmenších, aby si mohli užiť letné radovánky bez obmedzení.

Úľava po opaľovaní

Po dni strávenom na slnku si pokožka zaslúži hýčkanie. Zabezpečí ho mlieko po opaľovaní Cien SUN. Rýchlo sa vstrebáva a zanecháva hebkú kožu. Hydratačný komplex s 24-hodinovou výdržou s glycerínom a panthenolom poskytne pokožke patričnú úľavu.

- - Inzercia - -