Dnes je pondelok, 29.november 2021, meniny má: Vratko
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Pozrite sa ako si missky zdokonaľujú svoje postavičky pred finále

júl 21, 2021 - 10:43
Miss Slovensko 2021: Pripraviť sa, štart! Stretnúť takúto skupinku pôvabných Sloveniek na bežeckej trati je pohľad. Finále sa uskutoční už o necelý mesiac.
Foto: 
Peter Stas

Riaditeľ projektu Miss Slovensko Michael Kováčik im na sústredeniach necháva voľnosť, ale pohyb v programe musí byť. A nie je to len beh či klasické cvičenie. Krásky si vyskúšali aj nosenie 20 kilogramového nákladu na chrbte, na horskú Chatu pod Soliskom. ,,Všetky naše finalistky pravidelne cvičia a inšpirujú sa navzájom. Chcú byť tip-top nielen počas finále, ale aj keď sa vypnú kamery,“ hovorí Kováčik, ktorý je obľúbeným dizajnérom na Slovensku a v Čechách.

eprint_pod_tatrami.jpg

Foto: 
Peter Stas
 

Práve v susednej Prahe absolvovali súťažiace aj nakrúcanie posledných záberov k finálovému večeru. ,,Vždy sa chodievalo s finalistkami k moru. Teraz sme sa kvôli situácii a opatreniam rozhodli pre krajinu, ktorá je nám najbližšie a vedeli by sme v prípade potreby rýchlo zareagovať. Všetko ale dobre dopadlo a dievčatá nafotili krásny editoriál s Petrou Ficovou a ja som im urobil aj krátku prehliadku mestom,“ dodal riaditeľ prestížnej súťaže Miss Slovensko, ktorej finále sa uskutoční 7.augusta a v priamom prenose ho odvysiela TV JOJ. Korunku novej víťazke odovzdá úradujúca Miss Slovensko 2020 Leona Novoberdaliu.

- - Inzercia - -