Dnes je utorok, 21.september 2021, meniny má: Matúš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Nekončiaca zábava pri vode

júl 28, 2021 - 15:16
S letom sa nám spájajú najkrajšie spomienky. Opaľovanie na nafukovačke či osviežujúci nanuk, sú neodlúčiteľnou súčasťou leta. Kde to však zohnať za najlepšie ceny?
Foto: 
Rafael Cisneros Méndez

S letom sa nám spájajú najkrajšie spomienky. Bezstarostné dni pri vode môžete vyšperkovať do dokonalosti s originálnymi nafukovačkami. Ak radšej trávite čas aktívnym oddychom, paddleboard je ideálnou voľbou. Neoddeliteľnou súčasťou týchto vodných radovánok je aj mrazené osvieženie. Lahodné nanuky predsa k slnečným dňom neodmysliteľne patria. Všetky produkty sú dostupné v kamenných predajniach Lidl alebo online na www.lidl-shop.sk.

 Nanuky

Len máločo symbolizuje leto viac ako nanuk. Sladké ochladenie milujú všetci. Lidl má v ponuke ovocné, čokoládové aj smotanové. Či už si  vyberiete malé nanuky s chrumkavou polevou na povrchu alebo ovocný „Hurikán“, výber je len na vás. Svojho obľúbenca si rozhodne nájdete. Nečakajte dlho aby sa neroztopili.

lidl_nanuky.jpg

Foto: 
lidl
 

Paddleboard

Zažiť trochu viac vzrušenia pri vode sa teraz dá aj vďaka Mistral nafukovaciemu dvojkomorovému Race paddleboardu. Vďaka jeho kompaktnej veľkosti je jednoduché ho vziať zo sebou kamkoľvek. Odteraz môžete zažívať nekonečné dobrodružstvá na akejkoľvek vode.

 

lidl_paddleboard.jpg

Foto: 
lidl

Plážová osuška

Plážová osuška je povinnou letnou výbavou, no často zaberá veľa miesta. Vďaka CRIVIT® Rýchloschnúcej osuške, ktorú je možné zrolovať je problém s nedostatkom miesta vyriešený.

lidl_osuska.jpg

Foto: 
lidl

Nafukovačka

Užiť si zábavu vo vode bolo vždy jednoduchšie s nafukovačkou. Plávať na CRIVIT® Nafukovačke do vody, nechať sa hojdať vlnami a pritom sa opáliť znie viac ako dobre. Vďaka originálnym dizajnom sa určite budú vynímať aj na vašich fotkách z dovolenky.

lidl_nafukovacky.jpg

Foto: 
lidl

 

 

 

CRIVIT® Nafukovačky do vody, od 9,99 €, Lidl

Mistral Nafukovací dvojkomorový Race paddleboard, 289,00 €, Lidl

CRIVIT® Rýchloschnúca osuška, 110 x 180 cm, 6,99 €, Lidl

Nanuky, od 1,99 €, Lidl

- - Inzercia - -