Dnes je piatok, 22.október 2021, meniny má: Sergej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Nová Miss Slovensko 2021 je Sophia Hrivňáková

august 07, 2021 - 22:55
Víťazkou 26. ročníka súťaže krásy Miss Slovensko 2021 sa stala 21-ročná rodáčka z Banskej Štiavnice Sophia Hrivňáková. Rozhodla o tom v priamom prenose porota na čele s riaditeľom súťaže Michaelom Kováčikom.
Foto: 
Miss Slovensko

Sophia Hrivňáková sa od 9 rokov venovala tancu a napokon sa stala aj jednou z vedúcich detského tanečného súboru. Aktuálne študuje farmáciu. Teraz vo svojom voľnom čase rada kreatívne líči, hoci najmä seba či svoje sestry. 

i.png

Foto: 
Miss Slovensko

Sylvia Šulíková, nová I. Vicemiss je rodená Bratislavčanka. Po strednej škole chcela študovať chémiu a výživu. Napokon sa ale rozhodla pre podnikanie a otvorila si vlastný kozmetický salón, v ktorom sa venuje aj vizáži a makeupu špeciálnych efektov. Ovláda plynule anglicky a keďže kedysi tri roky žila v Španielsku, dohovorí sa aj španielsky. Medzi jej záľuby patrí cestovanie, zdravá strava a jóga, ktorá patrí k jej životnému štýlu.

ii.png

Foto: 
Miss Slovensko

Druhou Vicemiss Slovensko 2021 je Jana Vozárová z Púchova. O súťaži Miss Slovensko rozmýšľala niekoľko rokov, až kým neprišla výzva od jej učiteľa, ktorému sľúbila, že sa prihlási a svoj sen si splní. Študentka Strojníckej fakulty Slovenskej technickej univerzity v Bratislave osem rokov spievala v speváckom zbore, ale venovala sa aj karate. Zúčastnila sa rôznych festivalov, vďaka ktorým spoznala viacero krajín sveta a zdokonalila sa v anglickom jazyku.

EVA Miss Sympatia 2021
Miss Úsmev 2021
MISS PRESS 2021

blahozelame_1.png

Foto: 
Miss Slovensko

Júlia Ivanová miluje slovenské tradície svojho regiónu. Momentálne študuje v piatom ročníku bilingválneho gymnázia a vo voľnom čase tancuje vo folklórnom súbore. Okrem folklóru má však ako gitaristka blízko aj ku klasickej hudbe. Jej ďalším veľkým koníčkom je šport, konkrétne fitness a vytrvalostný beh. Po skončení gymnázia má namierené na Lekársku fakultu, keďže jej snom je stať sa lekárkou.

O víťazke rozhodovala porota v zložení:

Michael Kováčik - predseda poroty, riaditeľ Miss Slovensko, módny návrhár
Dominika Cibulková – 
 slovenská tenistka
Mikina Dimunová – vizuálna umelkyňa
Petra Ficová – oficiálna fotografka súťaže Miss Slovensko 2021
Magdaléna Šebestová – bývalá riaditeľka MISS Slovensko
Jakub Grigar – strieborný medailista v disciplíne K1 na OH 2020 v Tokiu
Lukáš Kimlička – módny fotograf
Bekim  – stand-up komik a moderátor Rádia Jemné


 

- - Inzercia - -