Dnes je utorok, 27.september 2022, meniny má: Cyprián
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

SÚŤAŽ: Vyhrajte liftingový krém Anew Protinol od Avonu

august 31, 2021 - 19:39
Zapojte sa do súťaže o 3x denný liftingový krém Anew Protinol od Avonu. Ako sa zapojiť do súťaže? Jednoducho, stačí len komentovať pod článok váš najoblúbenejší produkt od Avonu a my vyžrebujeme až troch z vás. Liftingový denný krém s Protinolom™ pomáha zdvojnásobiť množstvo kolagénu v pokožke a prispieva tak k zlepšeniu elasticity a napnutia pokožky.Viac o produkte sa dočítate v článku.
Foto: 
obec rudlov

Myslíte si, že poznáte AVON? Naozaj?!

Tušili ste, že kozmetický gigant predá každú sekundu až 2 ANEW skincare výrobky? Rada výrobkov ANEW je známa svojou kvalitou a prijateľnou cenou, vďaka čomu sa stala obľúbenou voľbou žien po celom svete. Aktuálnou prevratnou novinkou sú Liftingové pleťové ampulky obsahujúce tetrapeptid-4, ktoré dopĺňajú už stálice ako je denný a nočný krém Platinum. Hýčkajte svoju pokožku kvalitnou starostlivosťou.

Starostlivosť o pleť môže mať neskutočne veľa podôb! Pre kompletnú starostlivosť stačí jednoducho siahnuť po kombinácii liftingových ampuliek Anew a denného i nočného krému. Inšpirujte sa Evou Přibylovou, oficiálnou dermokozmetičkou Avon SR a ČR, ktorá túto obľúbenú radu rovnako odporúča. Mať dokonalú pleť v každom veku je s Avonom predsa hračka!

Ako sa zapojiť do súťaže?
Jednoducho, stačí len komentovať pod článok váš najoblúbenejší produkt od Avonu a my 5. septembra vyžrebujeme až troch z vás.

- - Inzercia - -