Dnes je streda, 27.október 2021, meniny má: Sabína
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Každá fajčiarka by mala vedieť, že sa to dá aj inak: Dym nie je sexy!

september 11, 2021 - 11:13
Veru tak milé dámy. Žena s dymiacou cigaretou sa už nenosí. Časy, keď sme Marlene Dietrich videli vo filme s dymiacou cigaretou, alebo ikonickú Coco Chanel na fotografii s cigaretou medzi prstami, sú už dávno preč. Žena a dymiaca cigareta k sebe nepatria. Dym zo zapálenej cigarety totiž ovplyvňuje nielen samotnú fajčiarku, ale aj všetkých ľudí okolo.
Foto: 
Giorgio Trovato

Zbaviť sa však cigariet je beh na dlhé trate. Preto sme na www.nikotininak.sk prišli s alternatívou, ktorá môže byť riešením. Získajte svoj nikotín bez dymu v podobe nikotínových vrecúšok. Ide o malé vrecúška, ktoré sa vkladajú do úst, pod ďasná. Fajčiarka dostane svoju dávku nikotínu, no neohrozuje svojich blízkych škodlivým dymom. Mnoho žien (starších než 18 rokov) už túto diskrétnu novinku vyskúšalo a sú spokojné. Prečítajte si viac o tom, prečo sú pre nich nikotínové vrecúška lepšou alternatívou než cigarety.

Nos mi opäť funguje

Roky som fajčila normálne cigarety. Bohužiaľ, dostala som sa až na krabičku denne. A jediné čo som cítila, bol cigaretový dym. Keď som objavila nikotínové vrecúška, doslova sa mi otvoril nový svet! Nehovorím, že si nedám cigaretu pri posedení s priateľkami, ale s nikotínovými vrecúškami si v pohode a rada vystačím. Teraz konečne cítim vôňu pokosenej trávy, lesa po daždi, hranoliek vo fastfoode a ďalšie vône, ktoré boli predtým „zaliate“ cigaretovým dymom.

Veronika, 29

Môžem sa usmievať!
Ani nechcem povedať ako dlho som bola fajčiarkou. Milovala som to, ale zároveň ma hnevalo, čo to robilo s farbou mojich zubov. Pastu a kefku som nosila stále v kabelke a čistila som si zuby počas dňa všade, kde to bolo možné. Jediné čo som si však privodila, boli citlivé ďasná. Ročne som tiež chodila na bielenie, čo naozaj nie je zadarmo. Odkedy pre pôžitok z nikotínu používam hlavne nikotínové vrecúška je moje trápenie s belosťou zubov takmer preč. Známi mi hovoria, že sa teraz omnoho viacej smejem a majú pravdu!

Slávka, 34

Takto vyzerá sloboda

Narodila som sa do sveta, kde sa všade fajčilo. V reštauráciách, v kanceláriách, prosto, kdekoľvek si len spomeniete. Aj ja som jedného dňa začala fajčiť. Prispôsobila som sa skrátka okoliu. Ale svet sa postupne menil, možnosti a miesta, kde ste si mohli dať v pokoji cigaretu, ubúdalo. Preto som začala fajčenie stále viac vnímať  ako niečo, čo ma obmedzuje. Ďakujem za nikotínové vrecúška! S nimi si môžem dopriať nikotín slobodne - kedykoľvek a kdekoľvek.

Renáta, 46

Už žiadne ohorky
Ako fajčiarke mi vždy vadilo, keď nebolo kam zahodiť ohorok. Žiadny popolník alebo odpadkový kôš na dohľad a niečo, čo smrdí ako uhasené cigareta, pri sebe jednoducho dlho nosiť nechcete. Vyzerá to ako úplná maličkosť, ale jeden z dôvodov, prečo mám rada nikotínové vrecúška, je práve toto. Krabičky majú samostatné priehradky - záchytné viečka na použité vrecúška. Nemusím nikam nič vyhadzovať a riešiť smradľavé ohorky.

Zlatka, 28

Milujem možnosť voľby
Vždy sa mi zdalo, že rôzne cigarety chutia takmer rovnako. Pri nikotínových vrecúškach je to ale iné. Možnosti rôznych príchutí sú veľmi veľké. Svoje obľúbené druhy nosím stále pri sebe. Balenie v guľatých krabičkách je skladné a príjemné do ruky. Podľa nálady striedam príchuť aj intenzitu.

Mirka, 31
 

Zbavte sa aj Vy Vášho smradľavého zlozvyku, dámy a pripojte sa k budúcnosti bez dymu s Nikotininak. Použite špeciálny kód 20ZYNSX pri svojej prvej objednávke a objavte svet bez obmedzení s nikotínovými vrecúškami ZYN® so zľavou -20% iba na www.nikotininak.sk!

- - Inzercia - -