Dnes je sobota, 28.máj 2022, meniny má: Viliam
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Nalíčte sa ako Daenerys Targaryen z Game of Thrones

september 23, 2021 - 09:52
Viete, čo majú spoločné české a slovenské ženy s hollywoodskymi hviezdami? No predsa legendárny make-up Cover. Tento extra krycí make-up vyrobený československou značkou Dermacol používali už v roku 1969 maskéri filmových hviezd v Hollywoode a obľúbili si ho aj tí, ktorí líčia najväčšie filmové hviezdy dnes. Dosiahnete s ním napríklad aj dokonale zamatovú pleť, akú mala Daenerys Targaryen zo seriálu Hry o tróny. Práve podľa ktorej sme vyskúšali túto nádhernú vizáž na speváčke Dominike Mirgovej.
Foto: 
Dermacol

Pre postavu Daenerys je okrem svetlých vlasov typická aj porcelánovo svetlá pleť. Make-up Cover je natoľko krycí, že pôvodný odtieň dokáže zosvetliť aj o dva stupne. Samozrejme, prekryje aj všetky nedokonalosti, takže výsledok bude vždy dokonalý.

 Vodoodolný extrémne krycí make-up Cover, Dermacol – 11,99 eur/30 g

 

Herečka Emilia Clark má nádherné a  výrazné obočie. Dosiahnete ho pomocou ceruzkz na obočie Eyebrow Perfector, ktorá má mäkkú a krémovú tuhu.  Výsledný efekt je veľmi prirodzený a aplikácia jednoduchá aj vďaka kefke, ktorá je súčasťou balenia.

 Ceruzka na obočie Eyebrow Perferctor, Dermacol – 6,99 eur/3 odtiene

 

Krémové očné tiene si pochvaľujú aj profesionálni vizážisti. Poslúžia aj ako podklad pod práškový očný tieň, čím zvýšia jeho intenzitu a výdrž. Vďaka praktickému tvaru je Longwear Eyeshadow & Eyeliner vhodný aj na vytvorenie precíznej linky.

 Očný tieň a linka 2 v 1 Longwear Eyeshadow & Eyeliner, Dermacol – 5,69 eur/9 odtieňov

 

Riasenku Don´t be jealous si zamilujete na prvé vyskúšanie. Okrem „škandalózneho“ objemu zanechá riasy oddelené. Zloženie bohaté na oleje a vitamíny ich navyše vyživí, takže už nebudete chcieť žiadnu inú.

Objemová riasenka Don´t be jealous, Dermacol – 7,69 eur

 

Ak v líčení preferujete jemné kontúry, ideálnym riešením sú krémové produkty. Lícenka Blush & Glow je dostupná v štyroch odtieňoch vhodných pre všetky typy pleti.

 Krémová lícenka Blush & Glow, Dermacol – 5,69 eur/ 4 odtiene

 

Líčenie pier pomocou kontúrovacej ceruzky je veľmi  precízne a výsledný efekt vydrží dlhšie  ako pri bežnom rúži. Toto všetko spĺňa aj rúž v ceruzke Iconic lips od Dermacol, ktorý navyše obsahuje zložky hydratujúce pery.

 Kontúrovacia ceruzka a rúž 2 v 1 Iconic Lips, odtieň č. 1, Dermacol – 7,69 eur/ 6 odtieňov

 

Na finálne zafixovaie použil vizážista Transparentný fixačný púder v odtieni white. Predĺži výdrž  líčenia a biely odtieň zvýrazní porcelánovú pleť, ktorá je pre tento look typická.

 Transparentný fixačný púder, odtieň white, Dermacol – 9,49 eur/13,5 g

 

Make-up a vlasy: Tomáš Vida/Dermacol
Foto: Lenka Imrichová Kandravá/Dermacol
Modelka: Dominika Mirgová

- - Inzercia - -