Dnes je nedeľa, 17.október 2021, meniny má: Hedviga
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Mužské ego - ako sa s ním naučiť žiť

september 27, 2021 - 11:24
Mužské ego nie je jednoduchá záležitosť pre samotných chlapov, nieto ešte pre ich okolie. Vytrvalosť, trpezlivosť a dostatočná pozornosť by ho mohli pokoriť. Namiešajte správnu kombináciu a možno zafunguje:)
Foto: 
shutterstock.com

Mužské ego je naozaj všade prítomné

Naparujúci sa chlapi, ktorí ničím špeciálnym nevynikajú sa zjavia znenazdajky kdekoľvek. V autách ako šoféri, v školách v rolách otcov, v práci šéfovia a doma partneri. Čím je žena staršia, tým skôr ich vie prekuknúť. Ono je to aj tak celé iba veľká hra, aby sa tvorcovia ľudstva cítili dôležito, tak ak im budete trošku prikivovať a občas pochválite, malo by to stačiť. Problém je, keď je ego prisilné a otravuje život  všetkým navôkol.

Niekedy musíš muža nechať ísť, aby sa stal migrénou inej ženy.

Samozrejme, že netreba nič siliť a keď už cítite ako strácate aj posledné sily a túžite iba po pokoji..je najvyšší čas odísť. Chránite predsa seba a to je to najdôležitejšie. Ak sa vám nevie ospravedlniť, obracia všetko proti vám a jeho životné priority sú nastavené na všetko okolo, len nie na vás, už je zle. Nie ste s ním predsa kvôli tomu, aby ste ho zachraňovali. Veľa z toho čo je vám vytknuté totiž nemusí byť ani pravda. Držte si svoj zdravý úsudok a najmä sebalásku. Bez nej sa len ťažko pohnete z miesta.

- - Inzercia - -