Dnes je utorok, 27.september 2022, meniny má: Cyprián
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Tatranský hotel podporí mladé talenty

október 15, 2021 - 15:31
Hotely patriace do siete Kempinski budú aj počas tohtoročnej jesene podporovať mladé hudobné talenty. Hotely poskytnú svoje lobby, aby sa z nich stalo pódium pre miestnych študentov umenia. Do iniciatívy „Kempinski Concertini“ sa zapojí aj tatranský hotel a nielen hoteloví hostia, ale aj miestni, si budú môcť prísť pozrieť vždy v jednu sobotu v mesiaci o 14:00 vystúpenie talentovaných študentov Konzervatória Jozefa Adamoviča v Košiciach.
Foto: 
Grand Hotel Kempinski High Tatras

„Počas celého fungovania nášho hotela sa našim hosťom snažíme prinášať podujatia, ktoré sú spojené s umením, či už ide o koncerty alebo výstavy umeleckých diel. Aj tento rok sme sa rozhodli zapojiť do celosvetovej iniciatívy Kempinski Concertini, pretože podpora miestnych mladých talentov je podľa nás veľmi dôležitá,“ vysvetľuje Kathrin Noll, generálna manažérka Grand Hotela Kempinski High Tatras. „Rovnako ako v predkovidovom roku 2019, kedy mali koncerty veľký úspech u našich hostí, aj tento rok študentom konzervatória poskytneme vstupné priestory nášho hotela, ktoré sa premenia na pódium a budeme radi, ak odprezentujú svoje umenie práve tu v srdci tatranskej prírody,“ doplnila Kathrin Noll.

kmp_hightatras_slk_3.jpg

Foto: 
Grand Hotel Kempinski High Tatras

Ako prví v tomto ročníku podujatia vystúpia v sobotu 16. októbra o 14.00 speváci Katarína Rákaiová a Denis Zjatik, ktorí otvoria projekt Kempinski Concertini s klavírnym doprovodom Júlie Grejtákovej. Ďalšie koncerty v tomto roku sa uskutočnia 13. novembra a 11. decembra 2021.

Koncerty sa budú konať od 14:00 do približne 17:00, podľa repertoáru vystupujúcich a prísť sa pozrieť na začínajúcich umelcov môžu nielen hostia ubytovaní v hoteli, ale samozrejme aj miestni nadšenci umenia.

- - Inzercia - -