Dnes je sobota, 21.máj 2022, meniny má: Zina
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Adventná zábava pre celú rodinu

december 27, 2021 - 08:00
Sviatky pokoja a lásky sa nezadržateľne blížia o čom svedčí aj fakt, že prvú adventnú nedeľu už máme za sebou. Hoďte za hlavu predvianočný stres a nalaďte sa na vianočnú atmosféru koledami, svetielkami, či vypekaním sladkých dobrôt. Veď Vianoce by mali byť o trávení času s našimi najbližšími. Prinášame vám preto pár tipov na seriály, ktoré vám tú pravú vianočnú atmosféru určite spríjemnia vďaka televíznej spoločnosti AMC Networks International.
Foto: 
AMC Networks International

Overená česká klasika

poist_05.jpg

Adventná zábava pre celú rodinu
Foto: 
AMC Networks International

Televízna stanica AMC si na predvianočné obdobie prichystala skvelú českú klasiku Jířiho Menzla podľa knihy Bohumila Hrabala -  Postřižiny, ktorý diváci uvidia 10.decembra o 20:20. Príbeh, ktorý sa odohráva v typickom českom pivovare s hviezdnym obsadením - Magdou Vášaryovou, Jiřím Schmitzerom a Jaromírom Hanzlíkom. Posledný deň v roku oslávte s obľúbenými chobotničkami, ktoré sme v detstve tak milovali. Film Veselé Vánoce přejí chobotnice si môžete pozrieť 31.decembra o 20:35. Aktuálne informácie o vysielaní AMC nájdete na FB stránke.

Šport

poist_02.jpg

Adventná zábava pre celú rodinu
Foto: 
AMC Networks International

Ani na športových fanúšikov vašej rodiny sa nezabudlo a televízne stanice Sport1 a Sport2 prinesú dávku adrenalínu a toho správneho napätia aj v predvianočnom období. Sezóna F1 mieri do finále, čakajú nás posledné dva preteky a Lewis Hamilton stiahol náskok Maxa Verstappena v boji o titul už len na 8 bodov. Rozhodujúci úder môže zasadiť už na okruhu Jeddah. Odolá dravý Holanďan skúsenému Britovi? Sledujte Veľkú cenu Saudskej Arábie. Štúdio pred štartom pretekov začína 5.decembra o 17:15 na Sport2. Fanúšikov hokeja poteší štvrťfinále CHL Rogle BK - HC Sparta Praha 14.decembra od 18:45 na Sport1 a určite ocenia aj zápas KHL CSKA Moskva  - Dynamo Moskva 28.12. o 17:30 takisto na Sport1. Aktuálne informácie o vysielaní Sport1 a Sport2 nájdete na FB stránke.

Aj deti si prídu na svoje

poist_03.jpg

Adventná zábava pre celú rodinu
Foto: 
AMC Networks International

Aký by to bol predvianočný čas, keby sme si nemohli spolu s našimi ratolesťami oddýchnuť pri kvalitných animovaných seriáloch na TV Minimax. Hviezdne obsadenie vás čaká v seriáli Škôlka superhrdinov Stana Leeho 23. decembra o 19:00. Prvý sviatok vianočný začne už o 8:00 so seriálom Barbie: Dokonalé Vianoce, fanúšikom dinosaurov a prehistorického sveta čaká v ten istý deň seriál Jurský svet: Kriedový kemp o 18:00 a hneď po ňom o 18:30 vás zabaví seriál Rýchlo a zbesilo: Pretekári v utajení. Počas decembra na vás čaká množstvo obľúbených animovaných filmov a seriálov. Aktuálne informácie o vysielaní TV Minimax nájdete na FB stránke.

December plný svetových dokumentov na TV Spektrum

poist_04.jpg

Adventná zábava pre celú rodinu
Foto: 
AMC Networks International

Milovníci dokumentov sa počas decembra zrelaxujú pri množstve zaujímavých dokumentárnych programoch.  Predvianočný čas sa začne novými sériami seriálov Exkurzia po továrni od 4. decembra o 11:00 a Nastupovať! Vlakom okolo sveta už 6. decembra o18:00.To najlepšie vás ešte len čaká! 16. decembra o 18:00 sa pripravte na lokálnu produkciu Prví influenceri, ktorá vám predstaví prvých slovenských a českých influencerov svojej doby. Miroslava Donutila, Martu Kubišovú, Božidaru Turzonovovú či Maroša Kramára vyspovedal Števo Eisele a Otakar Brousek ml. Medzi sviatkami od 27.decembra sa si nenechajte ujsť produkciu televízie Spektrum v obľúbených seriáloch Sedmihradsko – za sikulskou bránou, Dunaj – proti prúdu a zakázané zóny. Aktuálne informácie o vysielaní TV Spektrum nájdete na FB stránke.

- - Inzercia - -