Dnes je streda, 25.máj 2022, meniny má: Urban
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Buďte kreatívni a zdieľajte trochu láskavosti s novou edíciou Tic Tac

január 28, 2022 - 18:00
Užiť si sviežu chuť a zároveň potešiť, či pobaviť svojich blízkych - presne to môžete s novou edíciou Tic Tac. Na krabičkách Tic Tac Mint a Tic Tac Orange nájdete srdečné i motivujúce odkazy so sympatickými Tic Tac postavičkami, aby ste spolu s dražé mohli darovať aj veselšiu náladu – naživo i online vďaka zábavným filtrom a efektom.
Foto: 
Tic Tac

Na obale pomarančových a mätových cukríkov Tic Tac nájdete celkom 10 odkazov, ktoré vám pomôžu vyjadriť slová ako „Stále na teba myslím“, „Spolu to dáme“ alebo len druhého ubezpečiť, že spolu ste „Na rovnakej vlne“. Navyše, každé dražé z limitovanej edície má na sebe milé slovíčko, a tak môžete poskladať svoj vlastný hrejivý pozdrav pre svojich blízkych. Dokonca aj online!

Na stránkach www.tictac.com si od 1. februára budete môcť jednoducho vytvoriť vlastný personalizovaný odkaz s filtrom a efektmi, presne podľa svojich predstávNájdete tu množstvo milých slov a Tic Tac postavičky, ktorých vzhľad si sami upravíte, aby priniesli čo najväčšiu zábavu, či pohladenie na duši. Popustite uzdu kreativite a užite si zábavné tvorenie. Výsledný pozdrav potom jednoducho zašlite alebo nazdieľajte tomu správnemu adresátovi!

- - Inzercia - -