Dnes je nedeľa, 25.september 2022, meniny má: Vladislav, Vladislava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Desatoro šik Parížanky: Ako byť štýlová a cítiť sa pri tom dobre

august 04, 2022 - 08:30
Prechádzali ste sa už uličkami Paríža a nevedeli ste sa vynadívať s akou ľahkosťou a eleganciou okolo vás miestni prešli? Ich outfity niekedy očaria viac ako samotná Eiffelovka. Za svetoznámym šarmom Parížanov nestojí len ich štýl obliekania. Ale do značnej miery áno. Ich štýl sa snažia kopírovať módni nadšenci po celom svete. Málokomu sa to však podarí. Existujú totiž nepísané pravidlá, vďaka ktorým budete šik v štýle Parížanky a ešte sa budete cítiť aj komfortne.
Foto: 
shutterstock
  1. Kombinujte lacné kúsky zo second handu s drahšími luxusnými vecami. Dôvtipná kombinácia lacných a drahých prvkov vám dodá slobodného ducha. 
  2. Nikdy nekupujte celý outfit v jednom obchode. 
  3. Buďte verná svojmu štýlu, napriek módnym trendom. Vyberajte si len trendy, ktoré sú v súlade s vaším štýlom obliekania. 
  4. Stavte na trendový detail. Jeden malý kúsok, ktorý je práve hre vyzdvihne celý váš outfit. Zvoľte doplnok s maximálnym účinkom v štýle Jacqueline Kennedyovej. Biele cigaretové nohavice, čierne tričko, otvorené sandále a príliš veľké slnečné okuliare. 
  5. Noste len to, v čom sa cítite dobre. Ani neviete ako to ovplyvní vaše vyžarovanie. 

shutterstock_1873643323.jpg

Foto: 
shutterstock

  1. Nenasledujte módne idoly. Snažte sa nimi stať. Čerpajte inšpirácie v uliciach u bežných ľudí. Ako svetoznámi návrhári. 
  2. Porušujte pravidlá. 
  3. Položte si pri kúpe oblečenia otázku: Ak si to teraz kúpim, oblečiem si to počas najbližšieho týždňa? Nie? Opustite obchod. 
  4. Kúpte si kúsky v pánskej sekcii. Štýlovo sa dajú kombinovať. Pánske šály v štýle vintage dokážu zázraky. 
  5. Nechajte váš outfit balansovať na rozhraní dvoch štýlov. Ideálna voľba je luxusný štýl s uvoľneným. Roky obnosenú džínsovú bundu skombinujte s hodvábnou kvalitnou blúzkou. Dolaďte minimalistickými doplnkami, ktoré sa tam ocitli akoby len náhodou. 

- - Inzercia - -