Dnes je streda, 25.máj 2022, meniny má: Urban
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Dominika Kavaschová: “Dávajte si bacha ľudia, je to brutal!”

január 28, 2022 - 20:23
„Veľmi dlho som premýšľala, či toto video vôbec zverejním, ale nevidím iné riešenie,“ začne hneď v úvode sympatická herečka a mamička malej Mai. Čo také postretlo Dominiku Kavaschovú, že sa rozhodla ísť s kožou na trh?
Foto: 

Herečka svojim sledovateľom vysvetlila, že si pred pár dňami v schránke svojho konta na Instagrame našla správu staršieho dáta, ktorú si však prečítala až teraz. Odosielateľ napísal, že má jej intímne fotky, čo v prvom momente s úsmevom odignorovala, napokon o žiadnych fotkách sama netušila. Šok prišiel vtedy, keď jej pár dní na to rovnaký odosielateľ fotky poslal, „a vtedy som si uvedomila, že mám intímne fotky,“ priznáva Kavaschová.

Toto je šok

Čo je na príbehu mrazivé je fakt, že samotná herečka by dala ruku do ohňa za to, že spomínané fotografie vymazala a teda netuší, ako sa k nim kto dostal. „V každom prípade mi došlo strašne zle, už len vôbec z tej predstavy, že sa na to niekto pozerá...pritom nič hrozné na tej fotke nie je, ale sú to moje osobné, intímne veci,“ uzatvára.

Niekoľko nocí nespala

Dominiku anonym zasiahol natoľko, že niekoľko nocí nespala, lebo sa bála, že sa to niekde dostane. Požadovaný obnos peňazí podľa nej nebola malá suma a celkovo bola situácia veľmi nepríjemná. Napriek tomu sa rozhodla pre smelý krok a ľuďom poslala odkaz: „Takéto veci sa dejú hnusné, dávajte si bacha ľudia, lebo je to brutal. Takže vôbec neviem, čo teraz robiť, týpka alebo týpkiňu pozdravujem a veľa šťastia v živote prajem,“ podotkla ironicky.

Dominike držíme palce a veríme, že sa situácia, čo najskôr vyrieši. Zatiaľ však treba mať oči na stopkách.

- - Inzercia - -