Dnes je piatok, 12.august 2022, meniny má: Darina
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ďalší pár musel tanečnú šou opustiť..

apríl 25, 2022 - 08:04
Tanečná súťaž je v plnom prúde a na nedeľný prenos sa teší množstvo divákov. Ladné pohyby, krásne kostýmy a snaha súťažiacich zvíťaziť je čím ďalej, tým lákavejšia. Kto vypadol tento krát, už v ôsmom kole?
Foto: 
cas.sk/Tibor Géci

Každá z dvojíc musela v ôsmom kole okrem štandardného tanca trénovať aj tzv. contemporary – súčasné tanečné umenieZuzana Kubovčíková Šebová a Vilém Šír tancovali tango, Dominika Cibulková a Róbert Pavlík viedenský valčík, Adam Bardy a Dominika Rošková slowfox, ktorý predviedli aj Attila Végha Eliška Lenčešová. Ján Koleník a Vanda Poláková zahviezdili viedenským valčíkom na hudbu z filmovej série Harry Potter.

Kto si už seminifinále nezatancuje?

...Dominika Cibulková a Róbert Pavlík.

Dominika je svojou húževnatosťou známa a aj v nedávnom rozhovore pre Slovenku aj potvrdila, ako veľmi ju Let 's Dance chytilo za srdce.

Súčasná spoločenská situácia ochromila všetkých. Vy v týchto dňoch prinášate divákom v tanečnej súťaži zábavu a oddych. Ako sa vám zatiaľ pozdáva tancovanie?

Okolo nás sa deje niečo príšerné a ja si aj kvôli tomu oveľa viac uvedomujem, ako sa mám dobre. Tanec je pre mňa príjemným rozptýlením, začali sme naozaj seriózne, trénujeme denne dvojfázovo.

Ste zvyknutá fyzicky „makať“.V čom je to teraz iné?

Úplne vo všetkom. Beriem to ako zábavu, jediný stres pociťujem pred priamym prenosom. Zatiaľ sa mi ešte nestalo, že by som bola zadýchaná, takže kondíciu ešte mám. Zrejme je to aj následok materskej dovolenky, keď sa žena naozaj nezastaví. Oproti tomu, ako som trénovala, je teraz tanečný tréning milý koníček. 

Súťažiaci trénujú individuálne...

Každý si vyberá, koľko času tomu venuje, niekto je menej súťaživý, niekto viac. Ja som veľmi súťaživá (smiech). Mám ale natoľko rozvinutú sebareflexiu, aby som si uvedomila, že nebudem tancovať fantasticky, keď som začala pred tromi týždňami. Staviam na to, že ľudia sami uvidia progres a ocenia to.

Ako vyzerá spolupráca s tanečným partnerom?

Robo je výborný. Tanec je osobný, pomerne intímny, takže sme sa oveľa rýchlejšie spoznali, ako keby sme vedľa seba sedeli v kancelárii. Za tri týždne vieme toho o sebe naozaj dosť. Myslím si, že nás baví spolu tancovať. Dnes som mu povedala, že za tých pár týždňov som pri ňom bližšie než pri vlastnom manželovi (smiech). Je to pre mňa veru novinka.

Mária Reháková s Dominikou Cibulkovou a vnučkou Viktóriou

img-20220418-wa0013.jpg

Foto: 
Tibor Géci

- - Inzercia - -