Dnes je pondelok, 28.november 2022, meniny má: Henrieta
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Najžiadanejší starý mládenec opäť voľný: DiCaprio sa rozišiel so snúbenicou!

január 05, 2016 - 17:30
Pred niekoľkými týždňami americký herec Leonardo DiCaprio zarmútil svoje fanúšičky, keď po štvormesačnej známosti požiadal o ruku modelku Kelly Rohrbach. Zdá sa však, že na ženu, s ktorou zostarne, si bude musieť ešte počkať. Asi pred mesiacom sa rozišli.
Foto: 
SITA/AP

Šťastie štyridsaťjedenročného borca a dvadsaťpäťročnej modelky dlho nevydržalo. Po štvormesačnom vzťahu prišli nečakané zásnuby a o dva mesiace rozchod. Zdroj z okolia dvojice tvrdí, že išlo o vzájomnú dohodu, a že príčinou rozchodu bola pracovná vyťaženosť. „Rozišli sa pred viac ako mesiacom. Bolo to vzájomné. Obaja majú intenzívny pracovný rozvrh a v ich životoch sa toho veľa deje. Obaja kvôli tomu potrebovali pauzu.“ Uviedol zdroj pre Us Magazine.

Kelly Rohrbach

Leonardo DiCaprio a Kelly Rohrbach podľa zdroja neprechovávajú nevraživosť a aj naďalej zostávajú priateľmi. „Hoci je po všetkom, stále sú priateľmi a komunikujú spolu.“ Pre obľúbeného herca je rozchod s mladou modelkou určite ťažký, no rozhodne nie je prekvapením. DiCaprio už v niekoľkých rozhovoroch priznal, že mu jeho pracovné nasadenie po určitom čase zničí každý vzťah.

Zuzana Čapčíková
Zdroj: Us Magazine
Foto: SITA/AP, Instagram Kelly Rohrbach

- - Inzercia - -