Dnes je pondelok, 08.august 2022, meniny má: Oskar
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Dcéry Deppa a Crawfordowej zahájili svoje hviezdne kariéry

júl 09, 2015 - 16:06
Mnohí slávni rodičia vyšliapali svojim deťom cestičku k úspechu. Niektoré sa po nej vydali, iné chcú žiť život bez žiary reflektorov. To však nie je prípad Lily-Rose Deppovej, ktorá získala prvú veľkú filmovú úlohu, a Kaia Gerber, dcéra topmodelky Cindy Craword, raz možno bude úspešnejšia ako jej mama.
Foto: 
Pätnásťročná dcéra Johnnyho Deppa a Vanessy Paradis sa stala hlavnou hrdinkou nového filmu Yoga Hosers. Jeho premiéra je naplánovaná už na tento september a návštevníci filmového festivalu v kanadskom Toronte sa naň veľmi tešia. Lily-Rose sa vo filme objaví po boku svojho otca. Fanúšikovia tak budú môcť porovnať nielen ich herecký talent, ale aj vonkajšiu podobu, keďže začínajúca herečka veľmi pripomína svoju mamu, Johnnyho bývalú manželku Vanessu.
 
 
Lily-Rose Deppová hrala aj vo filme Tusk, no jej úloha nebola zďaleka tak významná. Ak sa jej herectvo nezapáči, môže sa vďaka pôsobivej genetickej výbave stať modelkou. Svoj debut už má za sebou. V apríli nafotila módny editoriál pre Oyster magazine, ktorý priniesol aj krátky rozhovor s vychádzajúcou hviezdou. Fanúšikom sa pripomenula aj vo videoklipe írskeho rappera Rejjie Snowa k piesni All Around the World. Lilly-Rose v ňom hrá paparazzi fotografku.
 
 
Trinásťročná dcéra topmodelky Cindy Crawford zdedila maminu krásu. Dokazuje to aj jej prvý modelingový kontrakt s agentúrou IMG Models. Spoločnosť zverejnila aj fotografie z prvého oficiálneho fotenia, ktoré sa objavia v talianskom vydaní Vogue. Ten je len jednou zo zastávok v jej kariére, keďže Kaia sa už pred rokom zúčastnila niekoľkých fotení pre Teen Vogue. Pre porovnanie, Cindy Crawford sa po prvýkrát na titulnej strane objavila, keď mala 16 rokov a nešlo o prestížny módny časopis. Boli to regionálne noviny a Cindy odfotili pri bazéne na dvore jej vtedajšieho priateľa.
 
Budú dievčatá slávnejšie ako ich rodičia? Uvidíme.
 
Zuzana Čapčíková 
 
Zdroj: Elle, Elle, Elle

- - Inzercia - -