Dnes je štvrtok, 09.december 2021, meniny má: Izabela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Dokonalá starostlivosť o pokožku počas sprchovania

máj 26, 2013 - 12:07
Snom každej ženy je jemná a hebká pokožka. Pri sprchovaní sa však môže vysušiť. S novým produktovým radom Fa Shower+Lotion však vyjdete z vane ako zahalená v mäkkom župane. Po prvýkrát sa totiž spojil sprchovací gél a telové mlieko, aby vytvorili stabilnú receptúru s vitamínom B3, ktorý chráni pokožku a zanecháva ju zamatovo vláčnu. V spojení s úžasnou vôňou granátového jablka a avokáda sa sprchovanie stane povznášajúcim zážitkom.
Foto: 
Rýchly, praktický, hydratačný – starostlivosť o telo je opäť o trochu rýchlejšia. Novinky produktového radu Fa Shower+Lotion čistia telo ako sprchovacie gély, ale vďaka novej receptúre chránia pokožku pred vysušovaním. Hneď po sprchovaní je tak nádherné jemná a vláčna.
 „Kombinácia sprchovacieho gélu a telového mlieka doteraz nebola možná. Nám sa však podarilo úspešne vytvoriť stabilnú receptúru, ktorá spája tieto dve zložky, čím vzniká výnimočne bohatý a krémový sprchovací gél,“ vysvetľuje Dr. Barbara Heide, Director of International Product Development Bodycare spoločnosti Henkel. „Výsledkom je bohatá, krémová konzistencia, ktorá poskytuje jemnú čistiacu silu sprchovacieho gélu.“
 
Inovatívna receptúra s komplexom telového mlieka navyše obsahuje vitamín B3, ktorý hydratuje a ochraňuje bunky pokožky. Tá sa vďaka nemu počas sprchovania nevysuší a zostane dokonale hebká a hydratovaná.
Fa Shower+Lotion sprchové gély potešia vaše zmysly dvomi okúzľujúcimi vôňami  granátového jablka a avokáda. Variant granátové jablko je navyše dostupný aj ako tekuté aj tuhé mydlo.
 
Henkel je celosvetová spoločnosť, ktorej silné značky a technológie pôsobia v troch oblastiach: pracie a čistiace prostriedky, kozmetika a lepidlá a technológie. Od založenia v roku 1876 zaujala firma Henkel vedúce postavenie na globálnom spotrebiteľskom a priemyselnom trhu, a to najmä so známymi značkami, ako je Persil, Schwarzkopf a Loctite. Spoločnosť Henkel má viac ako 48 000 zamestnancov a v účtovnom roku 2010 dosiahla obrat v sume až 15,092 miliónov eur a upravený prevádzkový zisk 1,862 miliónov eur. Preferenčné akcie spoločnosti Henkel sú zaradené do indexu DAX na nemeckej burze cenných papierov a spoločnosť patrí medzi 500 svetových firiem v rebríčku časopisu Fortune.
 
 
Zdroj a foto: FA

- - Inzercia - -