Dnes je pondelok, 28.november 2022, meniny má: Henrieta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ed Sheeran bol bezdomovcom

október 13, 2014 - 14:12
Anglický spevák Ed Sheeran prezradil, že pred tým, než sa stal slávnym, bol dva a pol roka bezdomovcom a niekoľko nocí strávil aj pred Buckinghamským palácom. Dvadsaťtriročný hudobník to uviedol vo svojej novej knihe s názvom A Visual Journey, ukážky z ktorej zverejnil denník Daily Mail.
Foto: 
"Pred Buckinghamským palácom je oblúk, v ktorom je teplovodné potrubie. Tam som strávil niekoľko nocí. Veľkú časť roku 2008 a celé nasledujúce dva roky som nemal kde bývať, ale nejako som to zvládol. Vedel som, kde môžem v určitých hodinách prespať a komu môžem kedykoľvek zavolať, aby som uňho mohol prespať na dlážke. Pomáhalo byť spoločenským a pomáhal aj alkohol. Týždeň som spával v metre. Išiel som von hrávať, počkal som do piatej ráno, keď sa otváralo metro, a až do dvanástej som spal vo vlakoch, a potom znova dokola. Nebolo to až také zlé," napísal o svojich skúsenostiach so životom na ulici Sheeran. 
 
 
Infoblok:
Ed Sheeran debutoval v roku 2011 albumom s názvom +, z ktorého pochádzajú single The A Team, You Need Me, I Don't Need You, Lego House, Drunk, Small Bump a Give Me Love. V roku 2012 získal dve Brit Awards v kategóriách Najlepší britský spevák a Britský objav roka a tiež Ivor Novello Award. Skladbu The A Team v roku 2013 nominovali na cenu Grammy v kategórii Pieseň roka, pričom na ceremoniáli vystúpil spoločne s Eltonom Johnom. V tomto roku Sheeran bojoval o Grammy v kategórii Nováčik roka. Tento rok v júni vydal druhú štúdiovku x, s ktorou dobyl britský aj americký albumový rebríček. 
 
Zdroj a foto: Sita

- - Inzercia - -