Dnes je sobota, 25.jún 2022, meniny má: Olívia, Tadeáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Golden Ointment, kozmetická masť novej generáce

október 20, 2015 - 16:17
Mnohé veľké kozmetické spoločnosti už roky skúmajú akým spôsobom by sa dalo zabezpečiť, aby výživné, či vitamínové krémy mohli vstrebať až do najspodnejších vrstiev pokožky a tam v priestore kde by boli odstránené všetky nečistoty a usadeniny by mohli účinkovať a ich prísady by účinnejšie regenerovali pokožku.
Foto: 
Pre umožnenie takéhoto postupu sa doteraz používali zmáčadlá typu saponátov, ktoré ale disponujú takými veľkými molekulami, že tieto sú schopné znižovať povrchové napätie iba na povrchu pokožky, ale neprenikajú do hĺbky a tým naopak zanesú póry a bránia vstrebávaniu výživných látok.
 
Využijúc svoje dvadsaťročné skúsenosti s mimoriadne úspešným doplnkom výživy Golden Yacca, obsahujúcim prírodné saponíny ktoré účinne znižujú povrchové napätie v organizme, vedci firmy BOOS TRADE tieto vyizolovali, rozdelili a použili iba nízkomolekulárne terpénové saponíny, ktoré sa rozpúšťajú v tukoch.
 
 
Tieto saponíny sú základom  kozmetickej masti Golden Ointment, kde veľmi účinne prenikajú do najnižších vnútorných partií pokožky, odstraňujúc z  nich usadeniny a  nečistoty vďaka čomu je umožnené prenikanie prírodných rastlinných, antibioticky pôsobiacich substancií  do všetkých vrstiev pokožky, až do najhlbších, odkiaľ odstránením usadenín a nečistôt sa upravuje prekrvenie, uskutočňuje hydratácia,  upokojuje  pokožku a uplatňuje sa antibakteriálny a protizápalový účinok saponínov.
  
Tento druh hĺbkového čistenia pokožky je základom liečby viacerých kožných ochorení ako psoriáza, ekzémy, holenné vredy, akné, rôzne vyrážky, alergické reakcie, rôzne kožné poranenia. Saponíny napomáhajú vnikaniu drahých kožných výživových krémov do hĺbky pokožky a umožňujú im aby tam mohli pôsobiť. Golden Ointment do istej miery môže pôsobiť preventívne proti tvorbe vrások.
 

- - Inzercia - -