Dnes je štvrtok, 09.december 2021, meniny má: Izabela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Herečka Gabriela Marcinková bola ONLINE!

október 01, 2013 - 17:20
Vo štvrtok o 8.30 privítame v redakcii Ženského webu mladú talentovanú herečku Gabrielu Marcinkovú. Hrala v mnohých slovenských seriáloch, najnovšie hviezdi v Paneláku. Okrem toho sa dostala do rebríčka medzi najkrajšie ženské tváre roka 2012, kde predbehla aj Scarlett Johansson. Čo o sebe prezradí?
Foto: 
Herečka Gabriela Marcinková bude ONLINE vo štvrtok od 8.30 do 9.30 hod. Našla si na nás čas medzi nekonečným skúšaním, natáčaním a cestovaním. Priateľka herca Juraja Hrčku najnovšie hviezdi v Paneláku. Aká je jej seriálová postava?
 
V seriali Panelák vystupuje ako Baška v roli au-pairky malej Mišky Bajzovej na plný úväzok. Baška bola prvou adeptkou na baby sitting z inzerátu a po úvodnom stretnutí pred domom Michala Bajzu, na ktore prisla na motorke, bolo hneď jasné, že job je jej. Baška je pre Mišku ako náhradna matka, no zdá sa, že postupom času neostáva len pri strážení Mišky. Pozornému divákovi neunikne, že Michal pokukuje po Baške, medzi oboma to iskrí, aj napriek tomu, že Baška má dlhoročného priateľa... Ktovie, možno sa Baška stane novou Michalovou partnerkou. V posledných epizódach sme sa dozvedeli dlho zatajované tajomstvo. Baška je adoptovaná a nevie, kto je jej biologická matka. Všetky indície však vedú k vrchnej sestre Ryšavej. 
 
Autor: RED
Foto: archív R. Bartolen, TV JOJ

- - Inzercia - -