Dnes je štvrtok, 09.december 2021, meniny má: Izabela
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Koniec lásky Krásky a zvieraťa!

marec 06, 2012 - 11:40
Považovali ich za najstabilnejší šoubizový pár. Po sedemročnom vzťahu však z ničoho nič medzi blonďatou topmodelkou a zjazveným spevákom prišiel koniec rozprávky.
Foto: 


Alebo to nebolo až také rozprávkové?
Dohady, či ide len o chvíľkovú krízu, alebo sa ozaj chystá ďalší celebritný rozvod, ukončil Seal na Twitteri jasným a stručným: „The End“. Ako príčinu rozchodu oznámili klasické hollywoodske „blabla“, ktoré sa zvykne používať: „Počas nášho vzťahu sme sa navzájom veľmi rešpektovali a naďalej sa milujeme, no odcudzili sme sa.“ Kto by tomu veril... Aká je skutočná pravda, vedia len oni sami. Zatiaľ. Možno sa totiž čoskoro dočkáme nejakého pikantného škandálu a na svetlo vylezie milenec, alebo skôr milenka. Hovorí sa, že Seal na rodinku nemal čas pre chystaný album Soul, no pre to sa predsa nerozvádza. Mal však aj záchvaty výbušnosti a vraj nedokázal znášať úspech svojej ženy, ktorá zarába omnoho viac ako on. Riešil to dosť blbým spôsobom – divokými večierkami, kde vyvádzal ako odtrhnutý z reťaze, až Heidi praskli nervy...


Keď nie je Heidi, nech sú aspoň lóve!
Na prvý pohľad vzhľadovo nesúrodý párik sa do seba zamiloval na žúre v roku 2003. Už o dva roky mali svadbu, ktorú si zopakovali aj o päť rokov na pláži v mexickom Costa Careyes. Počas siedmich rokov sa neobjavili žiadne správy o tom, žeby to medzi nimi zaškrípalo. Starali sa o štyri deti, obliekali sa do do šialených karnevalových kostýmov, tancovali ako besní po dome, ktorý si oblepili svojimi nahými fotkami. Manželstvo na prvý pohľad až gýčovo dokonalé. Heidi však potiahla zvonec a rozprávke je koniec. Rozvádzať sa totiž chcela akurát modelka. Najprv si zbalila kufor a odsťahovala sa do hotela v Beverly Hills. „Musela som na chvíľu zmiznúť niekam ďaleko. Žiadne deti, žiaden manžel.“ To znie pekne definitívne. Momentálne sa Seal bije ako lev o polovicu majetku a vôbec ho netrápi, že on naň prispel omnoho menšou čiastkou. Kde je tvoja hrdosť, bejby?


Ako si rozdelia majetok?
Losangelský dom s ôsmimi spálňami za 14 miliónov dolárov patrí obom. Zariadili si ho spoločne a vytvorili tak „dom snov“. Seal však tvrdí, že bez Heidi dom stratil svoju tvár. Vyzerá to teda tak, že sa bude predávať. Nemá niekto záujem o toto hniezdočko bývalej lásky?

Ktoré zdanlivo idylické páriky to tiež zabalili?
Po prevalenej nevere Ashtona Kutchera je tu rozvod a zatiaľ čo on si užíva, vycivená a od alkoholu a drog závislá Demi Moore skončila v liečebni. Katy Perry s Russellom Brandom to tiež dlho nevydržalo, vzali sa v októbri 2010 a už je tu rozvod.
Hovorí sa aj o Johnnym Deppovi s Vanessou Paradise, Vanessa však koniec nedávno poprela. Johnny ďalej zbiera klobúky a mlčí. V Čechách to definitívne zabalili Cibulková s Eltzerom, ale v tomto prípade o idylke hovoriť ťažko... 
Autor: Lenka Petríková
Foto: Isifa, S.A.

- - Inzercia - -