Dnes je utorok, 19.október 2021, meniny má: Kristián
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Schudnete aj poležiačky

február 21, 2011 - 15:46
Cvičenie a diéta už nie sú jedinou možnosťou ako upraviť svoju postavu tam, kde nám pribúdajú tukové zásoby. Dnešné salónne prístroje ponúkajú oveľa efektívnejšie procedúry.
Foto: 
Prístroj Slim UP Ultra vás zbaví celulitídy a tukových buniek navždy pomocou neinvazívnej ultrazvukovej liposukcie. Bez nepríjemných pocitov, bolesti alebo námahy zmenší obvod problematických partií, odstráni celulitídu a spevní celé telo. Na tkanivo účinkuje spoločným pôsobením troch rôznych druhov energií – ultrazvukom, elektrostimuláciou a infračerveným žiarením.

Ultrazvuk  pracuje na lokálnom odstraňovaní tuku. Vysielané vlnenie vytvorí v tukovej vrstve mikrobublinky, ktoré sa pod vplyvom tlaku okolitého prostredia „zrútia“ do svojho stredu. Uvoľní sa pri tom energia, ktorá natrvalo rozruší stenu tukovej bunky, a tým zabráni jej rozširovaniu. Uvoľnené tuky sa zhromaždia v lymfatickom a žilovom systéme, ktorý ich bez problémov vylúči. Výsledkom je krásne vytvarované telo.

Elektrostimulácia udržuje a zlepšuje tonus (napätie v svaloch) v tých najodolnejších oblastiach. Pôsobí na veľké a hlboko uložené skupiny svalov tak, aby mohli tvarovať telo, a naopak umožňuje ľahké pôsobenie na svalstvo tesne pod kožou pre zlepšenie tonusu pokožky. Elektrický prúd Slim UP Ultra pôsobí veľmi jemne a citlivo, takže pri liečbe odpadajú akékoľvek nepríjemné pocity. Na rozdiel od výkonov vo fitnescentrách, svaly neporovnateľne viac pracujú a zapájajú sa aj tie, ktoré by ste bežným cvičením neprecvičili.

Infračervené žiarenie zahrieva pokožku presne tam, kde je to potrebné - hlboko v koži a podkožnom tkanive. S každým stupňom, o ktorý vzrastie teplota tela, sa zvýši  rýchlosť metabolizmu približne o 14 %. Toto zvýšenie teploty a lokálneho metabolizmu vedie k lipolýze. Tukové tkanivo má tendenciu zmenšovať sa  prirodzene a bez škôd. Vlnové dĺžky sú zvolené tak, aby čo najhlbšie prenikali pod pokožku, kde sa nachádzajú tukové bunky a bunky celulitídy. Vďaka infračervenému žiareniu sa celý proces urýchli.

Po desiatich sedeniach sú výsledky vynikajúce a úbytok v obvode pása môže byť až 6 cm. Program sa prispôsobuje individuálnym požiadavkám klientky, preto ponúka 7 variantov. Tie sa rozlišujú podľa toho, ako chcete pôsobiť na tvar svojej postavy. Viac informácií získate na stránke www.bellabestia.sk. Súčasťou celého programu chudnutia je diagnostika tkaniva, vypracovanie individuálneho stravovacieho plánu, lymfomasáže či neobmedzený vstup na vibrujúcu plošinu Dream Healther. Na nej efektívne precvičíte svalstvo celého tela. A to všetko v príjemnom prostredí plnom vôní a harmonickej hudby, kde sa úplne zbavíte stresu.

Autor: GABRIELA ŠÍROVÁ
Foto: Isifa

- - Inzercia - -