Dnes je sobota, 13.august 2022, meniny má: Ľubomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Mirgová v sexi klipe. Spoznávate ju?

september 05, 2013 - 14:03
Už nie je dievčatko. Dominika Mirgová predstavila svoj nový singel Swing, ku ktorému nakrútila riadne horúci retro videoklip. V niekoľkých outfitoch v ňom predviedla celkom odvážne pózy a plný dekolt, ktorý jej môžu mnohé závidieť. Pozrite si, ako mladá superstaristka vyrástla do krásy.
Foto: 
 
Mnohí mladú Dominiku v novom klipe ku skladbe Swing nespoznávajú. Z nevinného dievčatka vyrástla riadna dračica, ktorá sa nebojí predviesť svoje zbrane. „V klipe som si mohla vyskúšať niekoľko úloh. Hrám tam niekoľko postáv, maminu s bábätkom, sexi kosť, alebo zvrhlú sekretárku, ako sme ju pracovne nazvali. Bola to zábava, robila som s osvedčeným tímom, chalani z Pseudoart sú najlepší u nás. S výsledkom som maximálne spokojná a verím, že sa bude páčiť aj fanúšikom,“ prezradila úspešná speváčka. 
 
O prekvapenia pritom v klipe núdza nebude. Okrem toho, že mladá speváčka si v ňom zatancuje s dievčatami zo skupiny Ladylicious, dostane od kuriéra aj záhadný balíček. „O tom som do poslednej chvíle netušila, ale potešila som sa. Kto by sa netešil z takého darčeka,“ smeje sa. 
 
Na skladbe Swing speváčka spolupracovala s producentskou dvojicou Mafia Corner. Swing putuje do rádií a na Dominika na trh posiela po 5 rokoch aj svoj druhý album #Nová, ktorý plánuje v najbližšom období riadne pokrstiť. „S Mirom Jarošom, ktorý album produkoval, sme na ňom makali takmer dva roky. Už sa teším ako ho spolu zapijeme,“ smeje sa.  
 
Zdroj: Galgan Music
FOTO: Pseudoart

- - Inzercia - -